Sayfa 5/13 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 104 madde; 33 - 40 arası.

Konu: TERA - Tera Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim, ama, halka arz işlemi bulunamadı, diyorm
    Nasip değilmiş.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Uygulamadan bakıyorsanız olmayabilir. Benim uygulamadada görünmüyor. Aracı kurumun sitesinden giriş yapınca çıkıyor.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn. exxcalibur ' un dediği gibi cep telefonu uygulamasından değil de internet şubesi (web) üzerinden giriş yaparak deneyin.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

2. Ziraat'te uygulamadan da görünüyor bende.

Bugun başvuru yaptık oransal oldugu için bize az düşer bakalum

4. Selamlar yarın bende başvuru yapacağım.. gelen lotu unutmayı düşünüyorum.
    Tahminimce başvurduğumun %1-2 si gelecek

Ziraat mobil de mevcuttur....

Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    Ziraat'te uygulamadan da görünüyor bende.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

6. Ziraatten yapmaya çalışanlar için.Ziraat Mobilden Yatırım ve Borsa İslemlerinden -Borsa İşlemleri-Halka Arz sekmesinden yada telinize ZBorsa harici birde Ziraat TRADER uygulaması var,onu indirip oradan Halka Arz bölümünden katılabilirsiniz.Oransal dağıtımlar için Halka Arz dan, Eşit dağıtımlar için Normal hisse alır gibi alıyorsunuz.Umarim yardımcı olmusumdur.

Emeğinize ve bilgilendirmeleri size teşekkür ederim. Ziraat mobil, ziraat trader ve laptop dan ziraat yatirimdan da denedim. Ama sonuç alamadım. Yarın müşteri temsilcisini arayacam tabi telefona bakarlarsa.
     Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Ziraatten yapmaya çalışanlar için.Ziraat Mobilden Yatırım ve Borsa İslemlerinden -Borsa İşlemleri-Halka Arz sekmesinden yada telinize ZBorsa harici birde Ziraat TRADER uygulaması var,onu indirip oradan Halka Arz bölümünden katılabilirsiniz.Oransal dağıtımlar için Halka Arz dan, Eşit dağıtımlar için Normal hisse alır gibi alıyorsunuz.Umarim yardımcı olmusumdur.
    Screenshot_2022-12-15-23-54-12-354_com.matriksmobile.android.ziraatTrader.jpg

8.  Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    Emeğinize ve bilgilendirmeleri size teşekkür ederim. Ziraat mobil, ziraat trader ve laptop dan ziraat yatirimdan da denedim. Ama sonuç alamadım. Yarın müşteri temsilcisini arayacam tabi telefona bakarlarsa.
    Screenshot_2022-12-15-23-54-12-354_com.matriksmobile.android.ziraatTrader.jpg

Sabah deneyin bı,şu an bende de gönderdiğiniz görüntü çıkıyor.

Sayfa 5/13 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •