Sayfa 11/238 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1899 madde; 81 - 88 arası.

Konu: GBPUSD (Cable)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    BITCOIN grafiğine uzun zamandır bakmıyordum ve fiyatın baya düşmüş olduğunu gördüm.

Daha doğrusu, bir arkadaşım yatırım amaçlı BTC almak istiyor ve fikrimi sordu.

Fazlasıyla manipülasyon kurbanı bir parite. O yüzden sadece W1 ve Aylık grafiğe bakıyorum.

* Resimde üstteki kırmızı bölge "Aylık Trend Yukarıya Döndü" diyebilmem için fiyatın geçmek zorunda olduğu bölge.
    * Resimde alttaki kırmızı bölge "Haftalık Trend Yukarıya Döndü" diyebilmem için fiyatın geçmek zorunda olduğu bölge.
    * Fiyatın içinde hareket etmekte olduğu kanal da yabana atılmamalı. Yani, kanal tepesi ile W1 Kırmızı Bölge kesişme noktasına (18600 Civarları) fiyatın geri çekilmesi durumunda satış denemesi yapabilirim (DEMO Hesapta) (SL: 18696,17).

DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Selam

Yeğenim hastaydı.. Gözleri enfeksiyon kapmış, mahvoldum iyilesene kadar.

Şimdi iyi çok şükür

Tesekkurler..

Gbpusd ve Dow ve eurusd.. Yılbaşından sonra sert düşüş bekliyorum ben.. Pozisyonlarim da o yonde

Ağlamaklı bir İstanbul günü.. Tam sinemalık. Ve ben Avatarı izleyeceğim bugün nihayet.. Siz izlediniz mi Selim bey?

Btc de ben 7000 leri bekliyorum.. Daha yazdan bir arkadaşa söylemiştim o sıra 36 bindi.. Ama sonra tabi 60 binler..Düşen hersey yükselir.. Yükselen hersey düşer..

Bu güzel İstanbul havasına özel bir sarki.. Kendi sayfamda paylaşacaktım ama bütünlük bozulmasın..

Sevgiler tum forekscilere

Son olarak Usdjpy.. 130 ları gördü bu hafta inanamadim. Almamak için zor tuttum kendimi.. 126 ya kadar dusus ihtimali var. Ama bu 146 gorecek izlemedeyim.. 126 görürse giricem..

Dow ve gbpusd.. Tekniği en guzel
    isleyen iki enstruman bence..

Mağdur etmeden..

Sayfa 11/238 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •