Sayfa 188/238 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon
Arama sonucu : 1899 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: GBPUSD (Cable)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Hayata dair veriler ve deneysel veriler.. Hepsini toplayıp analiz edelim..

Muhteşem bir indikator yapicaz
    Dün sadece Dstek ve Direnç seviyelerini kullanan Trader'lar gibi davrandım ve bir Düşüş Trendi sonrasında fiyatın yükselişi icin bu aslında var olmayan ve kafamda tahayyül ettiğim Trader 'lardan fiyat hedef tahminleri istedim.

Hepsi farkli zaman dilimlerine bakan Trader 'lardi. Dolayısı ile verdikleri hedefler arasinda Düşüş Trendinin başından sonuna kadar farklı hedefler vardi (10-15 farkli hedef). Bunların ortalamasını buldugumda %50-%61.8 arasina denk geldiğini gördüm. Belki de bu yüzden o seviyeler FX piyasasinda çok kuvvetli bölgeler

Tabi ki 10-15 örneklem çok az. 100 tane falan olsa keşke. Burda katılımcı olsa hepsinden özel mesajla hedeflerini bana gondermelerini isterim, sonrasinda ortalamasini alip forumda paylasirim.

Sızlanmiycam... Bi yolunu bulup deniycem bunu.

Size de iyi pazarlar.

Yumruk.atan karides gördünüz mü o belgeselde? Ben en çok onu seviyorum

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

2. Ben de her gün size kendi tahminlerimi iletirim isterseniz.. Anket gibi birsey yapabilirsiniz belki yönetim izin verebilir... Endeks tahmini için anket oluyordu bu forumda.. Belki bu baslik altında anket açabilirsiniz. Yönetim ile görüşmek lazım hiç bilmiyorum..

3. Evet yumruk atan karides işte gördüm onu.

Karate yapan böcek bile görmüştüm bir belgeselde.. Çok fantastik hareketleri vardı..

4. Selim bey fx piyasasinda zaman bizim lehimize isliyor bunu hiç düşündünüz mü?

İçinde zamanın olduğu birsey yapmalıyız.. Bir yöntem belki de..

Fizikte girdi işin içine hadi bakalim

Her Şeyin Teorisi gibi Her Şeyin İndikatörü diye birsey mi yapicaz acaba

Ben ciddiyim

5. Görürsürüz yine

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Ben de her gün size kendi tahminlerimi iletirim isterseniz.. Anket gibi birsey yapabilirsiniz belki yönetim izin verebilir... Endeks tahmini için anket oluyordu bu forumda.. Belki bu baslik altında anket açabilirsiniz. Yönetim ile görüşmek lazım hiç bilmiyorum..
    5-10 kişiyle olacak iş değil...daha fazla olmali ve bu kişiler baskalarinin etkesinde olmamalı. Bu yüzden biraz "ütopik".

Tabi ki de sizin hedeflerinizlef kendi hedeflerimin ortalamasını alıp deneyeceğim ilk firsatta bir işe yaramayacağını bile bile. İkimiz de kendi işlem stratejileri olan insanlarız. Dolayısıyla "başkasının etkisinde kalmış trader" kategorisine girmiyoruz.

O geçmişte yapılan endeks tahminleri bir yerde kayıtlı mı peki?

Rastgele bir tanesinin ortalamasını alıp test etmek isterim vallahi...

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

7. Ooo süpersiniz.. Gerçekten iyi fikir test edin bir..

Bakim bulmaya çalışayım..

Yukarıdaki forum başlığında olacak sanırım..

8. Yapicaz edicez diyorum da bunun fikir babası sizsiniz tabi ki..

Çaba gösteren insana saygım sonsuz

Sayfa 188/238 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •