Sayfa 39/84 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
Arama sonucu : 671 madde; 305 - 312 arası.

Konu: Sevdalinka

1.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Bak bu sorunun cevabı bende yok.
    yalnız şu mealde bir söz var eksik olabilir
    ''sevdiğin güzel bir kadının yanında saatler an gibi geçer, kızgın bir sobaya elin bir an değse saatlerce değmiş gibi olur''

pek doğru olmadı ama öyle bi şey!
    İşin kötüsü ne biliyor musun? Sana inanmayacağın bişey söyleyeceğim....özellikle yazıyorum, inanmayacaksın ..
    Hiç sevmedim, hiç aşık olmadım..ama hep öyle sandım.
    sanırım açlığım bu ..sevilmek değil sevmek .

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    işin kötüsü ne biliyor musun? Sana inanmayacağın bişey söyleyeceğim....özellikle yazıyorum, inanmayacaksın ..
    Hiç sevmedim, hiç aşık olmadım..ama hep öyle sandım.
    Sanırım açlığım bu ..sevilmek değil sevmek .

Craps, pawnstar, svilengrad
    ne diyebilirim bilemedim, pskolog da değilim.

3.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    sen de haklısın!
    nasıl ki ben o zıkkımı bırak artık diye biliyorsam, sende günaha teşvik edeceksin tabi
    olmaz o iş.
    Komutan ,ben alkol kullanmayan insanların ,hayatlarını nasıl geçirdiklerini, zamanlarını nasıl geçirdiklerini bile anlayamıyorum.
    Bu teşvik değil, bide öyle bak dünyaya.
    Bardağın hem dolu ,hem boş tarafından...hep boş tarafından bakıyorsun.cool:;;

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    komutan ,ben alkol kullanmayan insanların ,hayatlarını nasıl geçirdiklerini, zamanlarını nasıl geçirdiklerini bile anlayamıyorum.
    Bu teşvik değil, bide öyle bak dünyaya.
    Bardağın hem dolu ,hem boş tarafından...hep boş tarafından bakıyorsun.cool:;;

yok be dostum, bende nasıl o mereti içiyorsunuz da hayatı zehir ediyorsunuz kendinize diye düşünüyorum
    yok bi faydası
    şöyle düşün
    sarhoş yaşamak demek daha az yaşamak demek.

5.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    ne diyebilirim bilemedim, pskolog da değilim.
    Ha şunu söyleyeyim
    aşk dedğimiz şey vuslat la biter (sanmamışsınızdır aşık olmuşsunuzdur, bir ömür sürmez)
    siz hiç kavuşulmuş büyük aşk hikayesi okudunuz mu, dinlediniz mi, ya da duydunuz mu?

6. "Genç adam, ırmağın karşı kıyısında oturan kadına âşıktır. Her gece hava karardıktan sonra azgın sularla boğuşarak karşı kıyıya geçer. Sabaha kadar birlikte olurlar. Sonra gün ağarmadan yine ırmağın coşkun sularında yüzerek geriye döner. Bu ilişki onuncu yılındayken bir sabah adam kadına bakarak, sağ gözünde küçücük bir nokta oluştuğunu söyleyince, kadın; Yarın ırmağı geçmeye kalkma, boğulursun der. O leke doğdum doğalı orada. Ama sen gerçekten âşık olduğun için görmüyordun. Şimdi gördüğüne göre demek ki aşkın azalmaya başlamış. Dalgaları sevginin gücüyle yeniyordun. Aşk bitince, aşkın verdiği güç de biter. Sakın ırmağa girme. Genç adam sevgilisini dinlemez. Ertesi gece azgın sularda kaybolup gider..."

''sevgilinin gözündeki leke'' adlı kitabın çok kısa özeti

7. Komutan, bazen şaşırtıyorsun beni.

8.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    yok be dostum, bende nasıl o mereti içiyorsunuz da hayatı zehir ediyorsunuz kendinize diye düşünüyorum
    yok bi faydası
    şöyle düşün
    sarhoş yaşamak demek daha az yaşamak demek.
    Bunu hiç deneyimlemediğin bir oluşum için nasıl telaffuz edebiliyorsun?
    Ben hem ayık, hemde ayyaş tarafını biliyorum...
    Ki en doğru kararlarım ayyaş halim ile aldığımı da biliyorum.

Sayfa 39/84 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •