Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 21 madde; 17 - 21 arası.

Konu: Golbasi yatirima uygun bolgeler

1.  Alıntı Originally Posted by Gerçek1 Yazıyı Oku
    2015 yılında gerçek ederi 205.000.-tl şu an ederi müşteri bulur ise 260.000- 270.000.-tl çünkü 0.15 emsalmiş. ÖÇK alanında kalıyor. Buna rağmen bir sürü emlak vergisi
    Anladim villa arsa si oluyor. Yatirim yapmakta bir tecrube dir. Talihsiz bir olay yasamissiniz. Altin kural parayi yolda bulusan da say. Sözü var ya ne al farkli bir kac yerden sorusturmak fiyat arastirmasi yapmak gerek.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ankaranın yeni gözde semti ovacık hakkında marka projeler ve diğer haberler hakkında bilgi veren sayfayı beğenmenizi tavsiye ederim.

3. Gölbaşı forumunda ovacık diye okuman yazman mı yok be arkadaş.. ovacık denen Allahın unuttuğu yeri gelip burda afişe etme Allahını seversen

4. Emek ve sermaye koymadan yalan satarak dolandırıp hayat çalarlar. Dikkat edin bu tür emlakçılar için para çalarlar demiyorum. Hayat çalarlar, iyi niyetli insanların evini,rızkını ve ocağını soyup hayatlarını çalarlar ve bir daha bu kişilerin ailelerin ayağa kalkması yıllar sürer tıpkı benim 2015 Ağustos ayında güvendiğim sözde akrabam aracılığı ile 52.000.-Tl Gölbaşı emlak tarafından dolandırılmam gibi ben memurum gelirim belli hala kendime gelemedim. Allahda onun ocağını batırsın kendine hiçbir zaman gelemez etsin iki cihanda yüzü gülmesin. Emlakçılar dolandırıcılıkla içiçedir bunu bilin.

5. herkese merhaba;
    yatırım için TULUMTAŞ_KOPARAN bölgesinin olduğunu düşünüyorum.
    İncek'in devamı ve incekten sonraki ilk yüksek kat olacak yer.
    Zaten haklıda çıktık Kentsel Dönüşüm İlan edildi.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •