Sayfa 12/16 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 89 - 96 arası.

Konu: En İyi/Uygun Aracı Kurum/Banka Tavsiyeleri

Merhabalar size zahmet TEB den neden ayrılıyorsunuz, ben iş yatırım işe çalışıyorum ve trademaster denen bir sistemleri var sürekli donma problemi yaşıyorum bu yüzden TEB ya da gedik e geçmeyi düşünüyordum size zahmet biraz TEB konusunda Bilgi verebilir misiniz ya da gedik ve TEB ile çalışan arkadaşlar artı ve eksi yönler yazar mı

Alıntı Originally Posted by uvy Yazıyı Oku
    TEB ile çalışıyorum onbinde 5 komisyonu,
    İş bankası bu komisyona iner mi acaba ? Bilen var mıdır

İş bankası temettuden komisyon alıyor mu ?

AL SAT TUT YTD

Merhaba arkadaşlar iş yatırım ile çalışan biri olarak biraz Bilgi vereyim;
    Başka bir kurum arıyorum bu arada bilginiz olsun. Öncelikle trademaster denen bir programları var mahvetti beni resmen sürekli donma problemi yaşadım ve defalarca sorun girmekten bıktım yoruldum artık.
    2) komisyon oranı işlem hacmime göre çok fazla , on binde beş oran ile çalışıyorum ve daha da düşmediler (hacim 10 milyon üzeri)
    3) Hisse tavsiyeleri geliyor ama onlar başarılıyız deşeler de bana göre başarılı değil, çünkü zaten kendi müşterilerine öneriyi gönderince kağıt 5-10 kademe kalkıyor sonra 5 kademe daha gidince 15-20 kademden çıkıyorlar. Bakınca kar ama siz o ilk tavsiye rakamından alamadığınız için önemli değil 😁
    4) Güya danışman verdiler ama danışman 2 tutturuyorsa 3 yanılıyor eeee onu ben de yaparım zaten diyorum kendi adıma

Velhasıl kelam iyidir diye fazla komisyona razı olmuştum ama artık yeter dedim ve şu an TEB ve gedik arasında kararsız kaldım fikri olan paylaşırsa sevinirim

Merhaba arkadaşlar,
    ücretsiz borsa verilerinin anlık izlenebileceği bir site varmıdır?

4. 500000 tl lik portföyüm için Gedik yatırım ile çalışmayı düşünüyorum.Siz ne dersiniz acaba üstatlar?Gedik kazandırır mı?Yani yönlendirmeleri iyimi?

Açıkçası ben de gedik yatırım ile TEB yatırım hangisi iyi kararsız kaldım , bunlarla çalışan arkadaşlar artı ve eksileri yazabilirse bilgilenmiş oluruz. Aradığımızda herşeyi üfürüyorlar da önemli olan onlarla çalışan kişilerin söyledikleri diye düşünüyorum

6. Kendi algoritmamız yazarak (kodlama bilgim var) işlem yapabiliecegim ücretsiz platformu olan bir aracı kurum biliyormusunuz?
    Forumda yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir adamı hasta etmeyin....

7. 500 000 tl gibi yüksek bir portfoyum varsa hiç işlem yapmam sadece temettüler ile yetinirdim yada temettüler ile yeni hisse alımı yapardım ve erken emekli olurdum.
    Forumda yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir adamı hasta etmeyin....

Alıntı Originally Posted by novek Yazıyı Oku
    500 000 tl gibi yüksek bir portfoyum varsa hiç işlem yapmam sadece temettüler ile yetinirdim yada temettüler ile yeni hisse alımı yapardım ve erken emekli olurdum.
    Bu dediğinizi yapmak için temettü hisselerini düşük fiyattan toparlamak lazım. Hisselerin düzenli olarak yükselebilmesi lazım. BIST için şimdilik zor şeyler bunlar.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Sayfa 12/16 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •