Sayfa 14/16 İlkİlk ... 41213141516 SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 105 - 112 arası.

Konu: En İyi/Uygun Aracı Kurum/Banka Tavsiyeleri

TEB yatırım ile görüştüm ve onbinde 5 ile anlaştım fakat müdürü imiş sanırım ilk önce bana dedi ki günlük hisse önerilerinin de yer aldığı raporu gönderiyoruz, sonra tamam dedim hesap açma işlemlerine başladım ve bana bir rapor örneği gönderirmisiniz dedim, bayan sanki devlet sırrı gibi ooo olamaz müşterimiz olmadan asla dedi, ben de yaw geçmiş raporu gönder dedim sonra bana demez mi hisse önerisi olmuyor sadece endeks şu yönde hareket edebilir e ilişkin rapor diye, ben de baştan doğru konuşmayan bir yer ile çalışmam, bir gün önce hisse öneri bar diyorsunuz bir gün sonra başka şeyler söylüyorsunuz dedim ve kalsın kapat hesabı dedim. Sonra şimdi başka yerle anlaştım ona geçiyorum inşallah

İş yatırım onbinde beş komisyonum vardı ama o sistem ile isterse onbinde bir olsun tövbe çalışmam bir daha , sistem değil ömür törpüsü

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    ben TEB kullanıyordum komisyon binde bir çok yüksekti. Ayrıca gelen T+2 para hemen fona falan aktarılıyor parayı arıyorsunuz nerede bu diye sonra fonu bozduruyorsunuz bana cazip gelmedi.

İş Bankasının arayüzü çok iyi temettüyü maliyetten düşüyor benim de hoşuma gidiyor ama komisyon çok kötü, onu arada kullanıyorum. Artık çoğunlukla Osmanlı Yatırım kullanıyorum. Hiçbir sıkıntım yok. komisyon da iyi onbinde 4.

2. YKB yatırımla çalışan varmı? Çalışan varsa tecrübelerini aktarabilirse memnun olurum.Tşk.

Alıntı Originally Posted by judge90 Yazıyı Oku
    TEB yatırım ile görüştüm ve onbinde 5 ile anlaştım fakat müdürü imiş sanırım ilk önce bana dedi ki günlük hisse önerilerinin de yer aldığı raporu gönderiyoruz, sonra tamam dedim hesap açma işlemlerine başladım ve bana bir rapor örneği gönderirmisiniz dedim, bayan sanki devlet sırrı gibi ooo olamaz müşterimiz olmadan asla dedi, ben de yaw geçmiş raporu gönder dedim sonra bana demez mi hisse önerisi olmuyor sadece endeks şu yönde hareket edebilir e ilişkin rapor diye, ben de baştan doğru konuşmayan bir yer ile çalışmam, bir gün önce hisse öneri bar diyorsunuz bir gün sonra başka şeyler söylüyorsunuz dedim ve kalsın kapat hesabı dedim. Sonra şimdi başka yerle anlaştım ona geçiyorum inşallah

İş yatırım onbinde beş komisyonum vardı ama o sistem ile isterse onbinde bir olsun tövbe çalışmam bir daha , sistem değil ömür törpüsü
    Hocam hisse önerse güvenip alacak mısınız? Hani aracı kurumun hangi öngörüsü tutuyor, zaten tutsa adamlar senin benim komisyonuma bakmaz zengin olurlar. Sakın onlara ya da telegram gruplarına bakarak yatırım yapmayın.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4. İş yatırım ile binde 1 in altında bir komisyon ile çalışıyorum. Fakat son aylarda gönderdiğim emirler yaklaşık 1 dakika sonra iletiliyor. Bu sürede genelde kademeler değişmiş oluyor. Limitli emir verdiğim emirler ya gerçekleşmiyor. Ben de iş yatırımda sıkıntı yaşıyorum.
    Ak yatırımda onbinde 5 in altında komisyon ile çalışan var mı?
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

5. Teb de islemler daha hizli Mustican. Komisyonda hacme gore

Bir gün sabah ; marjin %20 ye cikartildigini ögrendigimizde ;shortcularin felaketi olacak..

6. hisse alım satım için bankaya girmeden hesap açılabilir mi teb Akbank finans ziraat var normakde mkk hesabım var

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Param yok kafam rahat

7.  Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    hisse alım satım için bankaya girmeden hesap açılabilir mi teb Akbank finans ziraat var normakde mkk hesabım var

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burganbankta hiç ne şube ne bişey, hiçbiryere uğramadan hesap açtım internetten, sonra baktım bir de borsa bölümü var, oraya da yatırım hesabı açtım, dijital olarak onaylıyorsun herşeyi, dedim acaba sahte site mi :D
    Yoo, süper valla, oranlar kötü tabi

8.  Alıntı Originally Posted by uvy Yazıyı Oku
    TEB ile çalışıyorum onbinde 5 komisyonu,
    İş bankası bu komisyona iner mi acaba ? Bilen var mıdır

İş bankası temettuden komisyon alıyor mu ?

AL SAT TUT YTD
    Bende TEB ile işlem yapıyorum ancak komisyon oranım binde 1.5. İşlem hacmimde küçük bu arada. Siz komisyon oranını nasıl düşürttünüz?

Sayfa 14/16 İlkİlk ... 41213141516 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •