Sayfa 3/16 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 17 - 24 arası.

Konu: En İyi/Uygun Aracı Kurum/Banka Tavsiyeleri

1. Hesap actirmadan ucretsiz anlik izleme yeri varmi mynet haricinde

2. İş bankası kullanıyorum komisyon 10 binde 10 işcepte anlık olarak izlemek mümkün fakat garanti e trader uygulamasını kullanıyorum izlemek için düzey 2 70 tl aylık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. 10binde 10 mu indirmişler ama yinede çok çünkü
    isyatırım onbinde 4 e her koşulda hesap açıyor neden size öyle yüksek vermişler ?

4.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    10binde 10 mu indirmişler ama yinede çok çünkü
    isyatırım onbinde 4 e her koşulda hesap açıyor neden size öyle yüksek vermişler ?
    Anında Bankacılık Kanalları Son 3 Aylık Hisse Senedi İşlem Hacmi Skalası (TL) Komisyon Oranı (Onbinde)
    25.000'e kadar 20
    25.001 - 50.000 19
    50.001 - 200.000 18
    200.001 - 500.000 17
    500.001 - 1.000.000 15
    1.000.001 - 5.000.000 12
    5.000.001 - Üstü 8

özellikle yanlış mı bakıyorum diye 10 bin tl lik satış denedim 9.46 tl komisyon alıyor

5.  Alıntı Originally Posted by AlperTunga08 Yazıyı Oku
    Hocam bende vakifbank kullaniyorum anlık 10 hisse takibi yapabiliyorum binde 2 komisyon kesiyor. Saklama ucretini bilmiyorum ama sanırım yok hic kesilmedi belkide maaş aldigimiz banka diyedir.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Vakıfbank Yatırım Merkezi arayıp konuşunca binde bire indirebiliyorlar haberiniz olsun. Bizde de Vakıfbank vardı, ordan biliyorum Ama Vakıfbank'ta hesap bakım ücreti MKK ücreti falan alıyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by sase Yazıyı Oku
    Garanti hem alırken hem satarken komisyon alıyor normalmi bu

Lenovo P70-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Garanti borsa konusunda en berbat banka bence. 500 TL'den aşağı emirlere fiyat bile girdirmiyor. Bence bir an önce kurtulmaya bakın.

7. ALB Yatırım duydum, Onbinde 1 alıyormuş sadece. Hiç duyan var mı aranızda?
    Osmanlı Yatırım Onbinde 5 alıyormuş. Aracı kurum hiç kullanmadım. O nedenle biraz temkinli yaklaşıyorum.

8. aracı kurum konusunda problem yaşamazsınız,hem banka gibi prosudurleri yok,hesap işlem ücreti vs gibi şeylerle insanı soymuyorlar.hisseler zaten takasbank ta şahsınız adına saklanıyor,ben piramit menkul ile çalışıyorum,çok memnunum.

Sayfa 3/16 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •