Sayfa 4/16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 25 - 32 arası.

Konu: En İyi/Uygun Aracı Kurum/Banka Tavsiyeleri

1. Ben Sanko Menkulle çalışıyorum onbinde 4,5 kesiyorlar. 4 sene oldu şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Nokia 3310 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ALB onbinde 1 evet ama aylık minimum 300binTL lik hacim karşılığı komisyon yapmanızı ister
    yoksa onbinde 2 dir.
    borsa payını 100binde 2,5 olarak yansıtır.
    gelin görün kü hiç bir özel emir türü yoktur
    ##süreli emir,koşullu ve süreli emir,koşullu emir vs..##
    bunlar olmadan da borsada kazanılmaz##

sanko da bunlar yok maalesef

osmanlı iyidir bunlarra sahiptir ve komisyonunuzu onbinde 2 yapar ALB gibi ancak aynı alb deki indirim koşulu gibi unlarda da 300bin TL hacim ister mininmum civarında veya..

onun dşında

Hesap açarken yıllık işletim ücreti var mı sorun baştan??
    günlük işlem ücreti var mı sorun baştan bunları kabul etmeyin!!!

ayrıca kimi kurum VİRMAN için ücret isterken kimisi SIFIR ücret alır

kimisi Temettü kazancınızdan bile komisyon alırken kimisi almaz

En iyisi ziraat yatırım gibi gözüküyor galiba arkadaşlar. Ne dersiniz. Ziraattan memnunum

Lenovo A7010a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Osmanlı Yatırım ile görüştüm. Komisyon ücreti dışında günlük işlem, hesap bakım ıvır zıvır bir ücret olmadığını söylediler. Farklı türde emir türleri de mevcut, iletişim tarzları hoşuma gitti. Komisyon onbinde 5 civarı olacak. Hacim yapma şansım yok çünkü, uzun vade hisse biriktircem sadece. Virman ücreti de almıyorlarmış. Kafama yattı gibi, belgeleri istedim, detaylı bakıp geçicem sanırım. Buradaki arkadaşlara da bilgi vereyim istedim. Ziraat sadece kamu çalışanlarına onbinde 10 yapıyor, gerisine onbinde 15, o yüzden seçeneklerden çıkardım.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ayrıca aracı kurum konusunda tereddütüm kalktı. Önceden sorunların yaşanmasının nedeni hisselerin aracı kurum üzerine görünüyor olmasıymış, düzenleme değişmiş artık direk kişi üstüne hisseler alınıyor.
    Zaten MKK üzerinden hisseleri de görebiliyoruz, isterseniz hisselerinize blokaj da koyabiliyorsunuz, böylece kimse satamaz hisselerinizi. Özellikle uzun vade yatırım yapanların hisselerine blokaj koyması çok iyi olur, bir anlık gaza gelip satış yapmazsınız böylece.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. cok bariz farklar yoksa küçük kurumları tercih etmeyin derim.
    son zamanlarda batan kurumlar olmaya başladı.
    atığ denen soyguncu hisselerde sürekli açığa satış yapan bir kurum vardı o batmış en son zamanda.

ordan işlem yapanların garantisi var mıdır iyi araştırmak lazım.

piyasalar her geçen gün vahşileşiyor . kişilerin yanında küçük kurumlarında gideceği yer bellidir. bataklık

7. ziraat kamu ayağına onbinde 10 mu?
    resmen gelme demişler benim hesap onbinde 7 herşey dahil ziraatte ama kullanmıyorum.10TL lik hisse bıraktım kapatmasınlar diye.
    onbinde 2 yi kullanıyorum.

8. ziraat kamu ayağına onbinde 10 mu?
    resmen gelme demişler benim hesap onbinde 7 herşey dahil ziraatte ama kullanmıyorum.10TL lik hisse bıraktım kapatmasınlar diye.
    onbinde 2 yi kullanıyorum.

Sayfa 4/16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •