Sayfa 5/16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 33 - 40 arası.

Konu: En İyi/Uygun Aracı Kurum/Banka Tavsiyeleri

1. 10 binde 5 ile basladim suanda 10 bi de 1.5 sanko ile calisiyorum.hacim 10 milyon altina dusmuyor pek. alb 10 binde 1 teklif ediyor.ama menmunum araci kurumumdan.

2.  Alıntı Originally Posted by aunsalg82 Yazıyı Oku
    Ayrıca aracı kurum konusunda tereddütüm kalktı. Önceden sorunların yaşanmasının nedeni hisselerin aracı kurum üzerine görünüyor olmasıymış, düzenleme değişmiş artık direk kişi üstüne hisseler alınıyor.
    Zaten MKK üzerinden hisseleri de görebiliyoruz, isterseniz hisselerinize blokaj da koyabiliyorsunuz, böylece kimse satamaz hisselerinizi. Özellikle uzun vade yatırım yapanların hisselerine blokaj koyması çok iyi olur, bir anlık gaza gelip satış yapmazsınız böylece.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    uzun vadeci olmayın günde %0,5 ve üstü kazansanız ayda 20 gün ortalama ile ne yapar?
    %10 yapar
    yılda 12 ay varsa yılda %120 etmez mi? profesyoneller bu yüzden kazanır ancak
    her gün yüzde 0,5 değilde daha fazla kazanabilirsiniz yeterki Kredi ile alınabilrcek hisseler ile kredi kullanılmayacakları seçin
    elinizdekinin tümünü riske etmezseniz dahi küçük yatırımcıysanız örnek:1000lotunuzun sadece 100 ü ile trade yapın
    bu 100lotu 10a bölün yukarıya satış yazın %5 lik marja her gün veya süreli emir olarak
    hem işi öğrenirsiniz hemde kazanırsınız
    bu tecrübeyi emin olun size kimse öğretmez##
    büyükler zaten emir vermez gizli emir yollar yani emirleri aracı kurum dışına gitmez borsaya gitmez.algoritmiktir

kısacası sizin verdiğiniz bu tür küçültülmüş ancak süreli emirler onların algoritmalarını bozar##
    örnek:algoritme saniyelik toplam miktar okumaya programlı olsun
    40000lot ve üstü satış gelirse SAT komutu aktif ise algoritma bu miktarı görüp hemen satışları yollar.

veya algoritma kademede bekleyen emir sayısını okumaya programlı olsun
    siz ve vtandaşın bekleyen küçük emirleri algoritmayı yanıltır ve BÜYÜK yatırımcı elini BELLİ eder##

3.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    uzun vadeci olmayın günde %0,5 ve üstü kazansanız ayda 20 gün ortalama ile ne yapar?
    %10 yapar
    yılda 12 ay varsa yılda %120 etmez mi? profesyoneller bu yüzden kazanır ancak
    her gün yüzde 0,5 değilde daha fazla kazanabilirsiniz yeterki Kredi ile alınabilrcek hisseler ile kredi kullanılmayacakları seçin
    elinizdekinin tümünü riske etmezseniz dahi küçük yatırımcıysanız örnek:1000lotunuzun sadece 100 ü ile trade yapın
    bu 100lotu 10a bölün yukarıya satış yazın %5 lik marja her gün veya süreli emir olarak
    hem işi öğrenirsiniz hemde kazanırsınız
    bu tecrübeyi emin olun size kimse öğretmez##
    büyükler zaten emir vermez gizli emir yollar yani emirleri aracı kurum dışına gitmez borsaya gitmez.algoritmiktir

kısacası sizin verdiğiniz bu tür küçültülmüş ancak süreli emirler onların algoritmalarını bozar##
    örnek:algoritme saniyelik toplam miktar okumaya programlı olsun
    40000lot ve üstü satış gelirse SAT komutu aktif ise algoritma bu miktarı görüp hemen satışları yollar.

veya algoritma kademede bekleyen emir sayısını okumaya programlı olsun
    siz ve vtandaşın bekleyen küçük emirleri algoritmayı yanıltır ve BÜYÜK yatırımcı elini BELLİ eder##
    Valla siz yapıp kazanabiliyorsanız ne güzel. Ben bu kadar uğraşıp stres çekecek olsam borsaya girmezdim zaten Halimden memnunum

4. Arkadaslar hesabımda temettu faiz diye bir bölüm var acaba temettu aldigimiz zaman faiz mı işleniyor? Faize girmek istemem bilgisi olan var mi?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by AlperTunga08 Yazıyı Oku
    Arkadaslar hesabımda temettu faiz diye bir bölüm var acaba temettu aldigimiz zaman faiz mı işleniyor? Faize girmek istemem bilgisi olan var mi?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben ilk defa duydum böyle bişey. Banka/aracı kuruma bi sorun isterseniz.

6. bazı işi bilmez aracı kurumlar yapıyor bunu temettü üstünden cret veya faiz alıyor sizden.
    SPK ya şikayet dilekçesi atarak baştan bana söylenmedi diye fax eçekebilirsiniz kesilen tutar iade edilir.

temettü gelirleri üzerinden faiz ücret alınamaz!! çünkü sistemde bununla ilgili bir madde yoktur!!
    SPK ya şikayetten sonra 1 hafta içinde arayıp takip numaranızı sorgulayın.1 ay içinde basit olay oldugu için cevap verirler.Yazılı cevap!!

bu arada yukarda eklemeyi unuttum:
    küçük miktarlı emirler ile sadece siz değil sizin gibi başka vatandaşlar da kazanmaya başlar.sert yükseliş ve düşüşler görülür!!
    tavana kdar her kademeye süreli satış yazsanız 10 lot kaç dakikanızı alır? her sattıgınız size zarar verir mi? satılan miktarlar için süreli alımlar koyarsınız %1-2 marj ile geri alırsınız en azından durduk yere elde bekletme maliyetleriniz düşer^############

7. İntegral ile çalışan, tecrübesi olan var mı arkadaşlar? Bir yorum rica etsem...

8. Osmanlı Yatırım'a geçtim. Hazır geçmişken burada tecrübemi de anlatayım.
    Onbinde 4.05 gibi birşey oldu komisyon tüm masraflar dahil. Kredili alımlar, zincir emirler gibi gibi çok çeşitli özellikleri var. Gerçi ben sadece uvy için kullanacağım çok önemli değil. Uygulaması bir Alex değil ama yeterli Canlı izlenebiliyor hisseler uygulamasından. Derinlik, ekran falan hiç istemedim o yüzden onları hiç konuşmadım bile.
    Osmanlı Yatırım'da hesabı açtıktan sonra Vakıfbank'tan hisseler için virman yaptırdım. Eşimin üstüneydi, ona rağmen rahat bir şekilde oldu, virman ücreti aldılar tabii. Bazı kurumlar almayabiliyormuş.
    Osmanlı Yatırım 80 bine kadar hesabınızdan EFT ücreti olarak 5 TL alıyor.
    Eğer hisselerinizi virmanlarsanız virman ücreti de almıyor.
    Kısaca ben beğendim. Boşuna hesap ücreti, temettü ücreti, zart ücreti zurt ücreti yok. Sadece komisyon var, onu da ayrı bir bölümden toplam ne kadar ödemişim görebiliyorsunuz.
    Hesabınız 30 bin TL eksiye geçene kadar faizde almıyorlar eksiye geçtiğiniz için. Oldukça güzel.
    En güzeli de aradığınızda borsadan anlayan birileri var karşınızda, hemen cevap buluyorsunuz sorularınıza. Vakıfbank'ta çok sorun yaşamıştım bu yüzden.

Sayfa 5/16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •