Sayfa 6/16 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 41 - 48 arası.

Konu: En İyi/Uygun Aracı Kurum/Banka Tavsiyeleri

1.  Alıntı Originally Posted by aunsalg82 Yazıyı Oku
    Osmanlı Yatırım'a geçtim. Hazır geçmişken burada tecrübemi de anlatayım.
    Onbinde 4.05 gibi birşey oldu komisyon tüm masraflar dahil. Kredili alımlar, zincir emirler gibi gibi çok çeşitli özellikleri var. Gerçi ben sadece uvy için kullanacağım çok önemli değil. Uygulaması bir Alex değil ama yeterli Canlı izlenebiliyor hisseler uygulamasından. Derinlik, ekran falan hiç istemedim o yüzden onları hiç konuşmadım bile.
    Osmanlı Yatırım'da hesabı açtıktan sonra Vakıfbank'tan hisseler için virman yaptırdım. Eşimin üstüneydi, ona rağmen rahat bir şekilde oldu, virman ücreti aldılar tabii. Bazı kurumlar almayabiliyormuş.
    Osmanlı Yatırım 80 bine kadar hesabınızdan EFT ücreti olarak 5 TL alıyor.
    Eğer hisselerinizi virmanlarsanız virman ücreti de almıyor.
    Kısaca ben beğendim. Boşuna hesap ücreti, temettü ücreti, zart ücreti zurt ücreti yok. Sadece komisyon var, onu da ayrı bir bölümden toplam ne kadar ödemişim görebiliyorsunuz.
    Hesabınız 30 bin TL eksiye geçene kadar faizde almıyorlar eksiye geçtiğiniz için. Oldukça güzel.
    En güzeli de aradığınızda borsadan anlayan birileri var karşınızda, hemen cevap buluyorsunuz sorularınıza. Vakıfbank'ta çok sorun yaşamıştım bu yüzden.
    en iyisini yapmışsınız

daha profesyoneller içinde yeterlidir osmanlı diğer kurumlar gibi
    GİZLİ emirleri ücretli tanımlamıyor üstelik diğer i... lar afedersiniz bu sistem var ama ücretli diye aylık 50TL istiyor
    alt tarafı emir göndermeyip koşul tanımlayacaksınız ancak aylık 50TL

Tahta sahipleri ve Spekülatörler kafayı yerken izlemek çok güzel borsayı

mesela X bir hissede bidon hisse tahtada sizin satışlarınız varsa izlendiğiniz için TAHTA sahibi kesinlikle alım yapmaz bilir vatandaşın o hisseler
    gizli yani koşullu süreli emir girince belli fiyatı geçince hisse isterseniz önceden tanımladığınız 5000 tane emir i aynı anda yolluyor siz bu kadar emir i girmek isteseniz osmanlıda 10dk da nacak girersiniz Yapıkredide ise 1 günde girersiniz.ancak otomatik işlem ile 1sn. içinde sistem sizin yerinize giriyor.

diğer aracı kurumlar ancak nal toplar ARTIK
    mecburen ben üç veya 4 kurumla çalışmak zorundayım izlenmemek için bu piyasa o kadar zor ki
    2 tane daire paranız olsun aracı kurumlar sizi kuyuya düşürmek için 10 takla atar

2.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    uzun vadeci olmayın günde %0,5 ve üstü kazansanız ayda 20 gün ortalama ile ne yapar?
    %10 yapar
    yılda 12 ay varsa yılda %120 etmez mi? profesyoneller bu yüzden kazanır ancak
    her gün yüzde 0,5 değilde daha fazla kazanabilirsiniz yeterki Kredi ile alınabilrcek hisseler ile kredi kullanılmayacakları seçin
    elinizdekinin tümünü riske etmezseniz dahi küçük yatırımcıysanız örnek:1000lotunuzun sadece 100 ü ile trade yapın
    bu 100lotu 10a bölün yukarıya satış yazın %5 lik marja her gün veya süreli emir olarak
    hem işi öğrenirsiniz hemde kazanırsınız
    bu tecrübeyi emin olun size kimse öğretmez##
    büyükler zaten emir vermez gizli emir yollar yani emirleri aracı kurum dışına gitmez borsaya gitmez.algoritmiktir

kısacası sizin verdiğiniz bu tür küçültülmüş ancak süreli emirler onların algoritmalarını bozar##
    örnek:algoritme saniyelik toplam miktar okumaya programlı olsun
    40000lot ve üstü satış gelirse SAT komutu aktif ise algoritma bu miktarı görüp hemen satışları yollar.

veya algoritma kademede bekleyen emir sayısını okumaya programlı olsun
    siz ve vtandaşın bekleyen küçük emirleri algoritmayı yanıltır ve BÜYÜK yatırımcı elini BELLİ eder##

bu arada osmanlıda aylık hacminiz yüklüyse mesela aylık 400bin TL 500bin 300bin
    biraz zorlayın komisyon indirimi için onbinde 4 küsür dahil onbinde 5 yerine
    onbinde 2,1 alırsınız

15 tane aracı kurumda ki hesaplarım açık hepsi tavsiye öneri gönderiyor her gün
    bir tanesi bile demiyor ki temkinli olun çok yüksekteyiz
    varsa yoksa PAZARLAMA##

biz buradan tavsiye ettik bu kurumu diye başka kurumlardan hesap kapatanlar olmuş

şimdi o kurumlarda bu tür emirler i müşteriye daha dogru anlatım ile vatandaşa sunmaya başlamış eskiden sadece BÜyüklere vardı
    bizlere ücretliydi!!

ancak osmanlının tırnağı olamazlar birini daha inceledim : koşullu süreli emir eklemiş kendisine
    ancak koşula SADECE 1 adet bağlanıyor ne anladım ben bu işten

osmanlıda isterseniz 10bin tane emir bağla koşul gerçekleşince Hepsini 1sn. de iletsin ###

işte bu yüzden bu emirleri vatandaşa vermiyorlardı
    vatandaş kullanırsa tahta sahipleri gece trahat uyuyamaz###

3. Arkadaşlar Osmanlı menkul de özel emir vermek ücretli mi ? Kayıt açtım ama bunu bilmiyorum . Ya da herhangi bir aracı kurumda olsa özel Emire girince mecburen para mı ödüyoruz?

4. arkadaşlar

fxplus veya webfx platformunu düzey1 de ücretsiz veren aracı kurum biliyormusunuz yada piyasaya göre daha uygun?

5. osmanlı çakallaştı bilginiz olsun !! nasıl mı artık sözleşmelere belli bir madde ekliyormuş siz kazanmaya başlayınca sizin hesabınızı kafasına GÖRE kapatıyormuş yani elinizdeki hisseyi ANLIK virman yapamayacağınıza göre MECBUR tavan dahi olsa size sattırmıyor.nasıl kurumdu bu ne hale geldi olacak iş değil buradan anladığım sonuç hepsi Danışıklı dövüş içinde birisi diğerine YAMUK yapamıyor.
    ALB onbinde 1 çekiyor ama çalışanları çok cahil sizi enayi yerine koymakta üstlerine yok.Deniz deseniz AL alb yi vur denize hayatımın yamuğunu yaptılar.
    sözde banka bazlı kurum iyi diyorlar Nah iyi.onbinde 2 ile onbinde 5 çekmekte ama çalışanlarının ciddi eğitime ihtiyaçları var
    YIllık %70 kar getiriyor bizim fonlarımız diye sallıyor kadın bende dinliyorum kiminle konuştuğunun farkında değil geri zekalılık belirtileri gösteriyor ama yapacak birşey yok.
    neyse bu yükselişte vatandaşa mal sattırmamak İÇİN ellerinden gelenleri yapacaklardır bundan kaçış yok.

#####
    Ziraat kaldı onunda sistemsel sorunları mevcut o da bu bahane ile hisse sattırmıyor

eskiler bilecektir :
    YIL 1999 yapıkredi işbank vs.. işlem yapanlar yükseliş günlerinde mal satamaz dı düşüş günlerinde mal alamazdı
    nasıl sistem ama izleniyorsunuz diyoruz anlamıyor kimse.

####
    TR istersen 10 kademe derinlik SATIN al yıllık 700tl kampanyalı şuan
    hiç BİR işine YARAMAZ sadece piyasayı oku iyi kazanırsın.

####
    teknik analiz de bir işe yaramaz bak örnek :

bu fiyata gelmiş MALI bize ÇAKMAK isteyen aracı kurum bize AL diye tavsiye ediyor.
    Ben hiç GRAFİK düşükken AL diyen KURUM ömrümde GÖRMEDİM GÖREMEM DE sen görürsen 10gr altın benden hediye.

6. TAM düşündüğüm gibi yükselişlerde YATIRIM için aracı kurumlar VATANDAŞ mal satmasın diye haberleri kulaklarıma inanmıyorum
    nasıl bir DANIŞIKLI dövüş ortamı burası kim TEMBİHLİYOR bu aracı kurumlara mal sattırmayın LAFLARINI
    "YATIRIMDA yönlendirme olmaz lütfen sizi enayi yerine koymak isteyen krumlara sorun satmamam mı gerekli diye"

Yapı kredi yatırımı kınıyorum>>>>
    Deniz yatırımı zaten kınamıştık
    Nasıl bir yer burası ALLAHIM ya
    deniz olsun yapı kredi olsun AYNI 1999 yılındaki RALLİ de yapılan oyunlar gibi sistem yok muhabbeti YAPARLARSA kanmayın
    şikayetleriniz BOŞUNA bölge idare mahkemesinde şikayet dilekçesi vermeniz gerekli
    KURALLAR kaideler maalesef ki HEP vatandaşın ALEYHİNE

MAL sattırmamak nedir arkadaş ?
    kriz zamanı da dipten mal aldırmazlar bunlar

######

ARKADAŞIN birisine 10 lot 10 lot işlem yapıyor diye manipulatör muamelesi yapmışlar
    yapamaz mı adam küçük yatırımcı istediğini YAPAR..
    1000lotu varsa tek kademeye MAL mı çaksın ardından BAKSIN ondan sonra yukarı giderken biz bunları öğrettik vatandaş akıllı işlemler yapsın diye
    unutmayın KADEMELİ satış olan tahtalar örnek OZGYO gibi YUKARI öyle bir gider ki
    ŞAŞIRIRSINIZ.
    vatandaşı enayi yerine koymak nedir ya bu kadar SAF mı vatandaş bir de mail atmış aracı kurum
    Madde 5 diye .akadaş kodaman olsa o maddeyi RULO yapıp aracı kuruma iade ederdi onlarda gerekeni yapardı ama vatandaş ne bilsin madde 5 in anlamını

#####
    madde 5 der ki :manipulatif işlemleri engelle
    gidipte vatandaşın elindeki avucundaki ni sattırmak için numara yap mı diyor ?

#####
    kural koyucu ne yapıyor peki bunu yazacam dilekçesine yardımcı olayım şimdi bu vatandaşın.

#####
    ALB bile sizden daha iyi en azından onbinde 2 yi dogrudan koşulsuz veriyor tamam belli ALGORİTMİK emir şartlı koşullu emir vs. imkanını size ücretli SATIYOR ama (aylık belli bir ücret istiyor) bana onbinde 1 veriyor.
    VAKIF yatırım ile ziraat atağa kalktı son zamanlarda onlarda komisyondan geçiriyor.
    ATA yatırıma da SARI kart gösteriyorum.

7. Yapikredi, şeker, finans, deniz
    Bu bankaların aracı kurumları nasıl?
    Hangisi daha kullanışlı ?
    Garanti vardı Java lı onu iptal etti
    Java kullanan aracı kurum var mı?

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hayali şeyler bunlar...gerçeklerle uzaktan yakından alakası yook...hele yatırım tavsiyesi hiç değil...

8. Hangi alanda JAVA?

birincisi YKY yi geçin sakın sakın bulaşmayın 1999dan bu yana bilirim.
    DENİZ derseniz allah kurtarsın derim

şeker iyidir finans ı da geçelim

ancak kurum bazlı çalışın banka bazlı kullanmayın hem komisyondan KAZIK yersiniz binde 1 gibi
    hemde sistemleri açık değildir belli başlı kurallara.

küçük kurumlara geçin mesela onbinde 2 ile hesap açmanız muhtemeldir.
    hatta iyi hacim ile onbinde 1 verirler.

Sayfa 6/16 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •