TEB yatırım ile görüştüm ve onbinde 5 ile anlaştım fakat müdürü imiş sanırım ilk önce bana dedi ki günlük hisse önerilerinin de yer aldığı raporu gönderiyoruz, sonra tamam dedim hesap açma işlemlerine başladım ve bana bir rapor örneği gönderirmisiniz dedim, bayan sanki devlet sırrı gibi ooo olamaz müşterimiz olmadan asla dedi, ben de yaw geçmiş raporu gönder dedim sonra bana demez mi hisse önerisi olmuyor sadece endeks şu yönde hareket edebilir e ilişkin rapor diye, ben de baştan doğru konuşmayan bir yer ile çalışmam, bir gün önce hisse öneri bar diyorsunuz bir gün sonra başka şeyler söylüyorsunuz dedim ve kalsın kapat hesabı dedim. Sonra şimdi başka yerle anlaştım ona geçiyorum inşallah

İş yatırım onbinde beş komisyonum vardı ama o sistem ile isterse onbinde bir olsun tövbe çalışmam bir daha , sistem değil ömür törpüsü

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
ben TEB kullanıyordum komisyon binde bir çok yüksekti. Ayrıca gelen T+2 para hemen fona falan aktarılıyor parayı arıyorsunuz nerede bu diye sonra fonu bozduruyorsunuz bana cazip gelmedi.

İş Bankasının arayüzü çok iyi temettüyü maliyetten düşüyor benim de hoşuma gidiyor ama komisyon çok kötü, onu arada kullanıyorum. Artık çoğunlukla Osmanlı Yatırım kullanıyorum. Hiçbir sıkıntım yok. komisyon da iyi onbinde 4.