Special Days Image
Sayfa 11/16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 127 madde; 81 - 88 arası.

Konu: En İyi/Uygun Aracı Kurum/Banka Tavsiyeleri

1. bugünlerde Yerli Borsayı TERK etti..hiç bir ARACI kurum güvenli Değildir bunu mutlaka unutmayın..
    neden derseniz bunları 1000 kez anlattım forumumda..
    bakın baştan okursanız ZAHMET edip anlarsınız.
    :
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168

Osmanlı dışında iyi kurum yok derdim küçük yatırımcı için adamlar 1 ocaktan itibaren
    KOŞULLU emir sistemlerini KAPATMIŞ
    yanii BİRİLERİ BORSAYI yöneten sistemin Yönetenleri Baktılar küçük yatırımcı TAVANda malı ÇAK diye NOKTA atışı oturtuyor elimize
    nasıl yapıyorlar demişler ve osmanlının üstüne gitmişlerdir büyük ihtimalle onlarda diğer 3 kağıtçı banka bazlı kurumlar gibi sistemlerini
    Her bir koşula sadece 2 EMİR olarak Maksimum tabii KISITLAMIŞ... yoksa 1 KOŞULA sınırsız EMİR bağlayabilirdiniz..
    yani ister 1000 emir ister 3000 emir bunlar ise sizin İZLENMENİZİ engellerdi..AYRICA psikolojiye OYNARDINIZ..

neyse GEÇMİŞ olsun HESAPLARINIZI
    üç kağıtçı kurumlara taşımayın ama en AZINDAN

BU durumu
    hengi kurumu kullanıyorsanız BİMER ve cimere şikayet ve öneri olarak iletin ne mi YAZACAKSINIZ

"
    SAYIN yetkili.

xxxx kurumunda bulunan hesabımda Yatırımcıyım,ancak biliyorsunuz gelecek olan ekonomik kriz öncesi aşırı sert hareketler olmakta bizler küçük yatırımcı olarak Sadece yolunacak Kaz olarak sadece MAL taşıyoruz satış yapamıyorz..kullandığımız kurum bizlere 30 gün geçerli koşullu emir özelliği kullanımını özellikle Vermemekte çünkü sistemde bizlerden kazanamazlarsa kimden kazanacaklar..
    talebim:yatırımcı koruma devlet güvencesinin 2000yılındaki kriz öncesi 100bin Try olması ancak krizden sonra 50bin try ye düşmesi yatırımcıyı borsadan soğutmuştur enflasyon farkının hesap edilerek en az kurum ve kişi başı tutarın 1 500 000 try olmasını istemekteyim.

Her aracı kurumun Standart olarak koşullu ve süreli emirleri her bir koşula sınırsız Emir bağlanacak şekilde Her kullanıcıya ücretsiz sunması konusunda Yasal zorunluluk yapılmasını istemekteyim.

yasal olarak düzenleme yapılıp kişisel bilgilerimin kurumlar tarafından hiç bir koşulda paylaşılmamasını istemekteyim.
    saygılarımla."

bunu biraz süsleyip püsleyip bu ana konuları mutlaka belirterek şikayetleri iletelim..

özellikle bu düzenlemeler Yapılmazsa Zaten gelecek 10-15 yılda altın uçar gider kimse IBAN sisteminde para pul saklamaz.

2. Osmanlı yatırımdan özel şirket tahvili almayı düşünüyorum. Osmanlı yatırıma herhangi birşey olursa, aldığım tavhil sıkıntıya girer mi ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,334
     Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Osmanlı yatırımdan özel şirket tahvili almayı düşünüyorum. Osmanlı yatırıma herhangi birşey olursa, aldığım tavhil sıkıntıya girer mi ?
    Tahvili çıkaran şirket batarsa tahvilde batabilir...Osmanı menkul nasıl bilmiyorum.Sağlam mı değil mi? bilmiyorum.Ama özel sektör tahvillerinde bu risk var.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Osmanlı yatırımdan özel şirket tahvili almayı düşünüyorum. Osmanlı yatırıma herhangi birşey olursa, aldığım tavhil sıkıntıya girer mi ?
    Aldığınız tahvillerde MKK hesabınızda görünmesi gerekir. Osmanlı yatırıma herhangi birşey olması durumunda MKK hesabınızdaki tüm menkul kıymetleri başka bir hesabınıza aktarabilirsiniz. Aracı kurumunuza güvenmiyorsanız MKK hesabınızdaki kıymetlere bloke koyabilirsiniz. Özel şirket tahvillerine yatırım yaptığınız süreç sıkıntılı bir süreç o yüzden seçici olmanızda fayda var. Temerrüde düşmüş birkaç şirket oldu geçtiğimiz dönemde.

5.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Tahvili çıkaran şirket batarsa tahvilde batabilir...Osmanı menkul nasıl bilmiyorum.Sağlam mı değil mi? bilmiyorum.Ama özel sektör tahvillerinde bu risk var.
    Tşkler bilgilendirme için. Firmalara cok dikkat ederek alım yapıcam.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Aldığınız tahvillerde MKK hesabınızda görünmesi gerekir. Osmanlı yatırıma herhangi birşey olması durumunda MKK hesabınızdaki tüm menkul kıymetleri başka bir hesabınıza aktarabilirsiniz. Aracı kurumunuza güvenmiyorsanız MKK hesabınızdaki kıymetlere bloke koyabilirsiniz. Özel şirket tahvillerine yatırım yaptığınız süreç sıkıntılı bir süreç o yüzden seçici olmanızda fayda var. Temerrüde düşmüş birkaç şirket oldu geçtiğimiz dönemde.
    Tşkler bilgilendirme için. MKK bloklamayı araştırıcam. Osmanlı yatırımdaki tavhillerimi vakıfbanktaki hesabıma virmanlayabilirim sanırım. Bu yolu da yapabilir miyim ?

7.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Tşkler bilgilendirme için. MKK bloklamayı araştırıcam. Osmanlı yatırımdaki tavhillerimi vakıfbanktaki hesabıma virmanlayabilirim sanırım. Bu yolu da yapabilir miyim ?
    Aracı kurumuzdan bilgi almanız daha sağlıklı olacak bu durumda.

8. TEB ile çalışıyorum onbinde 5 komisyonu,
    İş bankası bu komisyona iner mi acaba ? Bilen var mıdır

İş bankası temettuden komisyon alıyor mu ?

AL SAT TUT YTD

Sayfa 11/16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •