Sayfa 111/183 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon
Arama sonucu : 1462 madde; 881 - 888 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1. Yabancı takası %4,31 oldu 22 mart takasına göre . Bir önceki gün %3,65 di

2. Şu anda bu hisseyi satan kazanır. Gedik hergün 1 milyon lot satıyor. Takasında 3 milyon lot kaldı. Bugün Boa da sattı , Deniz de sattı. Alıcılar bu seviyeden almak istemiyor zaten ellerinde hissenin büyük yüzdesini tutuyorlar. Fiyatı düşürmemek için alıyorlar. Böyle dağınk malların tavan tavan gitmesi mümkün değil. Bu seviyeler elinde mal olanlar için kar al yeri. Çok fazla gitmesini beklemeyin. Kar al, başka hisseye geç

3. İşlemlerin çoğo günlük trade yapan spekler..Hisse gün içi çok marj verdiği için tüm kumarbazlar burada..İşlem hacminin çoğu buradan geliyor..al satçılar veya sat alcılar hissede sürekli işlem yapıyor..gün içi 1 milyon lot al 1 milyon lot sat..Hisse çok derinleşti.. Kurumsallardaki blok mallar çözüldü %90 ı geldi..Çok para kazandılar.. Halka arzdan alanlar daha önce 40 lı fiatlardan ellerindeki malın %80 nini boşaltmışlardı.. Kaln son mallarda cuma dan beri geliyor..Dün son darbe kapanışta deniz yat dan geldi.. Bu Kap haberlerini seans sonrası göndermekte fayda var diye düşünüyorum..Testere grafiklere devam.. HEDEF 60 ın üzerinde tutunabilmek..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    GESAN, KONTR, |SMRT tan sonra ASTOR radarima girdi, hatta aldim bir miktar ve karla sattim , ufak bir miktardi ama yuklu ve uzun vadeli alim iicin beklemedeyim, malum secim ve ekonomik belirsizlikler , halihazirdaki pozisyonlarimdan dolayi pek yeni hisse eklemiyordum, ASTOR icin acebami diyordum ki

bu gunku islermler hic guven vermedi
    kapanistan 15 dk onc egelen kap,
    +5 iken -3 kapatmasi
    yuksek islem hacmi

sirketin bu tur operasyonlara izin vermemesi gerekiyor
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

5. kurbaga sıcak su formasyonu mu başladı napıyo bunlar ya. sert düşüşler de ğil de sinsi düşüşlerden korkarım

6. ASTOR.İşlem hacminde 1. liği yine kimseye kaptırmadı..Bu gidişle BİST 30 a direk girer. Toplu mal kimsede kalmadı KY malına sahip çıkarsa 3 lü rakamları görmek çok da uzun zaman almaz..Blok alınacak 2-3 milyon lot kağıdı 70 lerin üzerine atar.. Bu yıl gelecek net kar ilede f/k 15 lere düşer.. Buda Astor için makul seviyedir.

7.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    ASTOR.İşlem hacminde 1. liği yine kimseye kaptırmadı..Bu gidişle BİST 30 a direk girer. Toplu mal kimsede kalmadı KY malına sahip çıkarsa 3 lü rakamları görmek çok da uzun zaman almaz..Blok alınacak 2-3 milyon lot kağıdı 70 lerin üzerine atar.. Bu yıl gelecek net kar ilede f/k 15 lere düşer.. Buda Astor için makul seviyedir.
    bist 30 sırf hacimle mi giriliyor bilmiyorum kriteri.bist 30 daki şirketlere bakınca baya bilindik tanındık sirketler. astor için epey zaman var gibi

8. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 111/183 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •