Sayfa 25/183 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 1464 madde; 193 - 200 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

@maacitt, komik olma!
    ASTOR u bırak tabandan, tavandan almak için bekleyen 50 milyon lot alış var, bugün sadece 910 bin lot satış vardı, 50 milyon lot satış olacak tavan bozulacak, alanlarda panikleyecek, peşinden 98 milyon lot daha satış olacak, birde üst kademelere yüklü alış girmeyen olacak ki sana tabandan gelsin tavan alışları belki de 5 gün daha devam edecek, piyasa göçse bile mutlaka bazı hisseler yükselir hatta tavan olur!
    SÖKE bile bugün 11. tavanını yaptı! ASTOR un henüz 7. tavanı,

Tabanı bırak Tavandan gelsin diye yatırımcılar saat 18.15.00 dan itibaren sıraya giriyorlar, ben 10 saliseyi yakalayabiliyorum ama gene gelmiyor, satış az önümde de milyon lotlar olunca gelmez tabi, 01 saliseyi yakalayanlara geliyor, onlarda ücretli sistem kullanan büyük yatırımcılar, masraflarını da tabiki halka arzlardan fazlasıyla çıkarıp kara da geçiyorlar, ben 10 saliseyi aracı kurumdan göndererek yakalayabiliyorum, evdeki internetten o zamanı yakalamak mümkün değil, bir kere denemiştim 18.15.07 yi yakalayabildim

3. piyasa çöküyor, buda dayanamaz
    akşama görürüz, geliyor mu, gelmiyor mu ?

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Tabanı bırak Tavandan gelsin diye yatırımcılar saat 18.15.00 dan itibaren sıraya giriyorlar, ben 10 saliseyi yakalayabiliyorum ama gene gelmiyor, satış az önümde de milyon lotlar olunca gelmez tabi, 01 saliseyi yakalayanlara geliyor, onlarda ücretli sistem kullanan büyük yatırımcılar, masraflarını da tabiki halka arzlardan fazlasıyla çıkarıp kara da geçiyorlar, ben 10 saliseyi aracı kurumdan göndererek yakalayabiliyorum, evdeki internetten o zamanı yakalamak mümkün değil, bir kere denemiştim 18.15.07 yi yakalayabildim
    Sizin verdiginiz o emirlerin sabah araci kurumunuz tarafindan bist e iletilme sureci var. Siz 10salise ile emir verirken sadece kendi araci kurumunuzun emir siralamasinda oluyorsunuz.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Tavanı bozduğunu gördüğüm an alım yazdım ama 26.70 e yazmışım alamadım

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Tavanı bozduğunu gördüğüm an alım yazdım ama 26.70 e yazmışım alamadım
    26,70 den 96.607 lot işlem görmüş. Kurumlar arası işlem çok çok fazla oldu. Ben tavandan yazıldım, son anlarda geldi.

ASTOR günlük, satan sattı, isteyen istediği kadar aldı, şu ana kadar 71 milyon lot işlem gördü,

Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Sizin verdiginiz o emirlerin sabah araci kurumunuz tarafindan bist e iletilme sureci var. Siz 10salise ile emir verirken sadece kendi araci kurumunuzun emir siralamasinda oluyorsunuz.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Evet kendi aracı kurumumda sıranın başında oluyorum belki ama Borsa İstanbul un kurumlar sıralamasında gerilerde kalıyorum, Aracı kurumlar parasını veren yatırımcılara öncelik sırası veriyor, bunlar da tabi ki büyük yatırımcılar oluyor ayda 150 bin tl gibi bir ödeme yapıyorlar, o parayı da fazlasıyla halka arzdan çıkarıp kara da geçiyorlar, Milyon lot alabilecek kadar ekonomik durumu iyi olan bunun için aracı kurumuna başvuru yapabilir
    Bu arada ben 18.15.00 da emir gönderip KRVGD da 3. günde mal yakalamıştım, o gün 1 milyon lot satış olmuştu,

Sayfa 25/183 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •