Sayfa 4/183 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1462 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    hisse tam bir aşiret şirketi imiş sanırım twit sayfasında yıl başı kutlama videosu için yapılan yorumlardan belli birde parton diyor ki Türkiyenin en büyüğüz ama yeni yıl kutlaması çocuk sünnet düğünü gibi şirket bence de çok güzel büyük ama yönetimindeki vizyon aklımı karıştırdı büyümüş ama kaç yılda büyümüş bakalım yakından izleyeceğim bu yorumu yaptım ama katılacağım ama patron farktörü aklımın ucunda kalacak hep yoksa uzun vade şirketi olabilir
    Evet Urfalı larmis...başka bı Urfalı şirket sahibi 300 bin dolarlik alış emri vermiş.dubai vatandaşlığı varmış yabancı yatırımcı kıtasından.40 bin folarda söke sipariş etmiş...mbakalim çok kazanacak mi ...ben sadece söke ye emir verdim bakalim ne gelecek...ytd

2. Millet %4-6 diyor da bence %2 küsür verecek. Millet bu halka arz işini çözdü tüm bankalardan 3 günlük alabildiği kadar kredi alıp arzdan geriye kalan parayla krediyi kapatacak şekilde oransal arzlara hücum ediyor. 3 bankadan toplam 200.000 kredi çekebilsen ve bunu onbinlerle çarpınca ortaya devasa rakamlar çıkıyor..

3.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Millet %4-6 diyor da bence %2 küsür verecek. Millet bu halka arz işini çözdü tüm bankalardan 3 günlük alabildiği kadar kredi alıp arzdan geriye kalan parayla krediyi kapatacak şekilde oransal arzlara hücum ediyor. 3 bankadan toplam 200.000 kredi çekebilsen ve bunu onbinlerle çarpınca ortaya devasa rakamlar çıkıyor..
    Bankalar artık kolay kolay kredi vermiyor.. Verseler bile yüklü çekimlerde fatura istiyorlar..

4. oransal mı dagıtılacak yoksa esit miktar mı paylanacak.bilgisi olan var mı?ytd

5.  Alıntı Originally Posted by KARAMURSEL Yazıyı Oku
    oransal mı dagıtılacak yoksa esit miktar mı paylanacak.bilgisi olan var mı?ytd
    oransal dağıtacak

Söke'deki aynı miktar (meblağ) talep gelirse %1,7 civarı bir oran ile karşılaşacağız...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

7.  Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Söke'deki aynı miktar (meblağ) talep gelirse %1,7 civarı bir oran ile karşılaşacağız...
    Söke den daha az gelebilieceğini düşünüyorum. Soke Bist30 teminatı kabul etti yani ; Elinde herhangi bir Bist30 hissesi olan adam hissesini satmadan elindeki hisse değerenin %90 ı kadar katılabildi. Bu teminat işi Astorda olmayacak.

Bence %3-%5 arası gelecek.

Sayfa 4/183 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •