Sayfa 50/183 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1464 madde; 393 - 400 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1. Bu korkunç felakette hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza yüce mevlamız gani gani rahmet eylesin mekanları cennet olsun yaralı olan vatandaşlarımıza acil şifalar versin enkaz Altında sağ kalan vatandaşlarımıza bir an ulaşmağı sağ Salim kurtarılmayı yüce mevlamızdan duacıyız ALLAH Yar ve v yardımcımız olsun

Siz yine yatırım tavsiyesi olarak almayın ama herşey oluruna varır. Panik yapmayın, sakin olun. Bugünün yarını da var..

3. Satanlara küçük Bi ceza mı kestiler banamı öyle geliyor
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Bugün hisseye güvenenlere Bi ceza kesecekler halbuki dün satanlar ucuzdan hisse alamasın diye yarına pazartesiden yüksek veya aynı seviyelerde kapatmalı pazartesi satanlara ödül olacak böyle kapatırsa talana teşvik gibi oldu

5. Hissede 2 milyon alacak güç kalmamış geçen hafta bu iki milyon hacmi 10 dk da yapıyordu
    Son düzenleme : kilavuz; 07-02-2023 saat: 17:51.

6. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2 gündür ekran kapalı. Borsa kapatılsın diye bişey gözüme çarptı da hisseler aklıma geldi. Açıp bakmadım bile, parası batsın. Bu da gelir bu da geçer... Sağlığımız sıhhatimiz iyi olsun..

8. Deprem bölgesinde karanlık kalan yerleri aydınlatmak için yola çıkan trafolar elektrik büyük ihtiyaç hem ısınmak hem aydınlanma için çimento ya ihtiyaç yok şimdilik

Sayfa 50/183 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •