Sayfa 81/183 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 1462 madde; 641 - 648 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1. Sizin tahmininizce haftaya ne olur arkadaşlar??

Mail atıp sordum, mart 1 bilanço tarihi. Bilanço gelsin zaten şirket kendini belli eder, giden gider kalan ky bizimdir.
    Sizi bilmem ben uv düşündüğüm için silkelemeler beni ırgalamaz, ben lot çoğaltmaya bakarım. Tabii ki bu yazdıklarımı yatırım tavsiyesi olarak almayın..

3. Aynen günlük bakmamak lazım
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Astor da en büyük şansımız halka arzda mal alan yatırım fonları emeklilik fonları yabancı citi ve deutshebank gibi kurumsalların aldıkları malların neredeyse tamamını 2 kat kar ederek boşaltmalarıdır.Cuma günü ise İş yatırım 3 milyon lot hisse aldı karşılığında info A1 şeker gibi kurumlar mal sattı.. Alanlar daha sağlam kurumlar gibi geldi..Şimdi burada şirket Patronu Feridun Gelgeç biyografisini incelerseniz Urfa dan çıkıp gelmiş Anadolu insanı.. You tube da bayağı röportajlarını izledim adamlar proje ve büyüme odaklı.. Borsada fiatları oluşturan herşey temel teknik değildir önemli olan trend dir bİr arkadaş yazmış çok doğru.. Oyak çimento 1 ay önce 18 tl idi şimdi 44 tl ve Oyak yönetimi geldi 40 tl den 8.5 milyon lot kendi hisselerini aldı.. Fiatlar neye göre pahalı neye göre ucuz herkesin değişik hesaplama yöntemleri var.. Sasa örneğinde olduğu gibi patron benim hissem bu fiatı etmez diyor ama yatırımcılar yinede kağıdı alıyorlar..
    Burada şanslı olduğumuz diğer bir noktada Astor yönetimini KAP atma konusundaki istek ve heyecanları buda hisseye motivasyon veriyor..Kontrolmatik in bu fiatlara gelmesinin en önemli nedenlerinden birisi Patron Sami nin devamlı Kap atması ve borsada fiatların oluşumuna devamlı haberlerle olumlu destek vermesi. Bazı şirketler bunu etik bulmayabilir ama gerçek şuki yatırımcı Şirketten gelen olumlu kap haberlerini seviyor.. Astor da anladığım kadarı ile patronda hissenin değer kazanmasını istiyor..Ben şahsen bu hissenin bu trendle 2023 yılı içerisinde üç haneli rakamları göreceğimize inanıyorum..

5.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Astor da en büyük şansımız halka arzda mal alan yatırım fonları emeklilik fonları yabancı citi ve deutshebank gibi kurumsalların aldıkları malların neredeyse tamamını 2 kat kar ederek boşaltmalarıdır.Cuma günü ise İş yatırım 3 milyon lot hisse aldı karşılığında info A1 şeker gibi kurumlar mal sattı.. Alanlar daha sağlam kurumlar gibi geldi..Şimdi burada şirket Patronu Feruden Gelgeç biyografisini incelerseniz Urfa dan çıkıp gelmiş Anadolu insanı.. You tube da bayağı röportajlarını izledim adamlar proje ve büyüme odaklı.. Borsada herşey temel teknik değildir önemli olan trend dir bİr arkadaş yazmış çok doğru.. Oyak çimento 1 ay önce 18 tl idi şimdi 44 tl ve Oyak yönetimi geldi 40 tl den 8.5 milyon lot kendi hisselerini aldı.. Fiatlar neye göre pahalı neye göre ucuz herkesin değişik hesaplama yöntemleri var.. Sasa örneğinde olduğu gibi patron benim hissem bu fiatı etmez diyor ama yatırımcılar yinede kağıdı alıyorlar..
    Burada şanslı olduğumuz diğer bir noktada Astor yönetimini KAP atma konusundaki istek ve heyecanları buda hisseye motivasyon veriyor..Kontrolmatik in bu fiatlara gelmesinin en önemli nedenlerinden birisi Patron Sami nin devamlı Kap atması ve borsada fiatların oluşumuna devamlı haberlerle olumlu destek vermesi. Bazı şirketler bunu etik bulmayabilir ama gerçek şuki yatırımcı Şirketten gelen olumlu kap haberlerini seviyor.. Astor da anladığım kadarı ile patronda hissenin değer kazanmasını istiyor..Ben şahsen bu hissenin bu trendle 2023 yılı içerisinde üç haneli rakamları göreceğimize inanıyorum..
    ben bu boyda bir isletme olsam aynısını yaparım.
    Sami hisse fiyatını yukarı sürerek hayatında göremeyeceği parayı kazandı. yani bize hayır olsun diye yapmadı.
    Sami bunu bu isi ilk yapandan yani sasa nın patronu Erdemoğlu'ndan öğrendi.Saminin piri erdemoğludur.
    bu iyi insan kötü insan olmak ilgili değil.
    zengin olmanın bir yolu metodudur.
    aynısı simdi KMPUR yapıyor. Yöneticilere primleri hisse olarak verildiğinden
    CEOsu bir gün kap bir gün gazeteye ropartaj vererek sirketi güzelliyor.
    not: sasa nın patronu hisseler değerlenince (artık ky ye ihtiyacı kalmadı) sata sata fabrikayı belese getirdi.bankadan kredi kullanmadı.
    simdi yamuk yapmaya basladı.
    1-hisse pahalı dedi satısa geçti.
    2- depremden sasa bir kısım etkilenmis bakıma alınması gerekmis. önce birileri toplu bir hisse satmıs.sonra kap gelmis.
    kap atılmadan önce bu toplu hisse satısını kim yaptı bilinmiyor.

6. Garfa Lidfa?

7. Bakya Garfa lidfa diyor ya. Yahu kardeşim git orada yaz

Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    ben bu boyda bir isletme olsam aynısını yaparım.
    Sami hisse fiyatını yukarı sürerek hayatında göremeyeceği parayı kazandı. yani bize hayır olsun diye yapmadı.
    Sami bunu bu isi ilk yapandan yani sasa nın patronu Erdemoğlu'ndan öğrendi.Saminin piri erdemoğludur.
    bu iyi insan kötü insan olmak ilgili değil.
    zengin olmanın bir yolu metodudur.
    aynısı simdi KMPUR yapıyor. Yöneticilere primleri hisse olarak verildiğinden
    CEOsu bir gün kap bir gün gazeteye ropartaj vererek sirketi güzelliyor.
    not: sasa nın patronu hisseler değerlenince (artık ky ye ihtiyacı kalmadı) sata sata fabrikayı belese getirdi.bankadan kredi kullanmadı.
    simdi yamuk yapmaya basladı.
    1-hisse pahalı dedi satısa geçti.
    2- depremden sasa bir kısım etkilenmis bakıma alınması gerekmis. önce birileri toplu bir hisse satmıs.sonra kap gelmis.
    kap atılmadan önce bu toplu hisse satısını kim yaptı bilinmiyor.
    Depremden yaklaşık 2 hafta sonra bakıma alınması bende şüphe uyandırdı açıkçası. Bi sıkıntı varsa sabahına belli olur gerekli önlemi gün içinde alırsın.
    Kap konusunda gerçekten istekleri var, neredeyse 2 güne 1 kap atılıyor ki bizim için olumlu gelişmeler..

Sayfa 81/183 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •