Sayfa 28/183 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 1462 madde; 217 - 224 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1. bu ara sadece yenı arzlar bozunca gırılıyor baskada hareket yok pıyasada bugun yalnız şeker ve a1 cıddı mal aldı pazartesı hareketlı gecmesıne sebep olabılır satış yaparak

2. Cuma günü investing yorumlarında, alım emirlerinin gerçekleştiğini yazanlar olmuş. Sizce doğrumu acaba? Biraz erken değilmi? Küçük yatırımcıya düşmesi? Tahminler nasıl? Kaç gün daha tavan gider? Pazartesi tavandan almak, çok mu riskli ?

Cesaret ederek cuma günü erkenden tavana alış gönderenlerin tamamına mal geldi, mal alan küçük yatırımcılar elbette olmuştur ama çok daha fazla küçük yatırımcı panikleyerek malını sattı, yani cuma günü piyasa şartları da olumsuz olunca bu durum kullanıldı ve mal toplandı bence! zaten satış baskısı kuranla alan aynı ekip!

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Cesaret ederek cuma günü erkenden tavana alış gönderenlerin tamamına mal geldi, mal alan küçük yatırımcılar elbette olmuştur ama çok daha fazla küçük yatırımcı panikleyerek malını sattı, yani cuma günü piyasa şartları da olumsuz olunca bu durum kullanıldı ve mal toplandı bence! zaten satış baskısı kuranla alan aynı ekip!
    Bence küçük yatırımcı panik olmadı A1 ve şeker ciddi mal aldı pazartesi bunların satışı karsilanirsa devam eder karşılanmassa bozar cuma günü 77 milyon işlem oldu sadece bence imkan tanır isteyene

5. Perşembe gece 23:55 civarında 5 bin tl lik alış emri girmiştim. Cuma günü alış gerçekleşti. Ben de şaşırdım ama umarım bir süre daha tavan bozmadan gider biraz kar ederim

6. En azından bir SDTTR performansı beklemek yanlış mı olur? O da 8. Tavanda bozmuş ama çok hızlı toparlayıp şuanda 15. Tavan seviyesinde. Tavan bozduktan sonra alınmaz demiştim ama epey yanılttı.

7. cuma 18:20 de verdiğim emir, bugün 10:02 de gerçekleşti ama içim hiç rahat değil. Artık saatler geçmez. Acaba zirvedenmi aldık diye
    %2 altına stop emir koyayım bari...

Önümüzdeki dönemlerde uluse ye benzeyecek diyenler var,,,kısada iner çıkar,onu bilemem.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 28/183 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •