Sayfa 31/183 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1462 madde; 241 - 248 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1. Cool

Alıntı Originally Posted by iletisim Yazıyı Oku
    Peki bugünde tavan olur mi. Oldu tavanda kalır mı ve 50 yi görür mu sizce şubat ayında
    bkz. muneccim.com

Şaka bi yana, diğer halka arzlara bakılırsa, tavan bozduktan sonraki günlerde, bozulma artarak hızlanmış. tamamen istatistiksel tabi bu bilgi. Astor özelinde ne olur, kimse bilemez. Ama benim tahminim, bozulmalar yaşansa bile, beklenenden daha pozitif devam edebileceği yönünde.
    Kesinlikle YTD

2. a1 ve şeker tavandan aldıklarını bastı..malum kuurmlar..astor gıbı şirketınız olsun..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

ASTOR günlük, sonunda dip oldu, dipten alım fırsatı verdi, cesareti olanlar kazanır!

4. dün a1 ve seker alımlarını görünce biraz tırsmıştım beklenen olmuş

5. şirketin 2023 ve 2024 sonu favök veya ciro hedefleri belli midir?

6. aksama tavana gıderız

7. a1,gedık,şeker bu kurumların tahtadan atılması lazım..bunlar sağlam dökülmelı..hısseyı bozan bunlar..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

İlk tabanla beraber lotumu çoğalttım, maaş günlerinde de alımımı yapıp kenara çekilirim. Siz bunu yatırım tavsiyesi olarak almayın, darılırım

Sayfa 31/183 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •