Sayfa 141/183 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon
Arama sonucu : 1462 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1. Çok pis girdik içeri. Uzuncu olduk mecbur.
    Bu fiyatlardan asla satmam.

CPH2269 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

2. Neden şelale gibi bir hisse senedi ve bu yüzden de çok zor bir hisse senedi ama yinede zorunlu olarak bekliyorum

3. Tavan 1,5 milyon alış koydu şeker, 500 de aldı.Tavancı manyak yarına taşıyabilecek mi,bakalım..

Not: alıştan başkası çıktı,770 bin lotta kaldı.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

Dün aldığını geri verdi.. Bu arada temettüleriniz hayırlı bereketli olsun

5. Dün CNN Türkte reklam arası ASTOR şarz sistemlerinin reklamı vardı. Dedim bir ara buraya yazayım sonrada düşündüm milletin moral bozuk algıcı olarak yaftalanmak istemedim.)

6. Gedzada kımıldamadan yaklaşık 3 sene beklemiştim çok şükür ×7 ye yakın kar etmistim. Tabi sonrası da farklı hisselerde sermaye eridi insallah ASTOR da da bu sabrı gösterebilirim.

Size komik bişey yazayım da moraliniz düzelsin..
    Arkadaşım körlemesine, hislerine güvenerek traderlik yapıyor, efendime söyliyim bu daldan dala konarken 65 liradan Astor aldı. Bro düzeltmeye girecek demeye kalmadan tepetaklak düşmeye başladı malumunuz.. Bizimkinin moral yerlerde tabi ha bugün ha yarın çıkacak diye satamadı da, niye böyle oldu diye düşünüyo kara kara. Dedim ki sen uğursuz geldin hisseye senin çıktığın gün hisse tavana vuracak diye vuruyorum makaraya, vay ben satmam diye diye çıkmadı kağıttan, ordan burdan aldığı karlar da eriyip anaparaya geldi. Dün taban yiyince satmış bana söylemeden, kapanışta söyledi. Bugün tavan yapınca kankamla nasıl dalga geçtim anlatamam

Siz siz olun hislerinize güvenerek mala girmeyin, en azından elinizin altında Matriks olsun gelene geçene bakarsınız. Satmadıkça zarar etmezsiniz!

Tabii ki bu anlattıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Yazdıklarımı yatırım tavsiyesi olarak kullananlar salak, zarar edenler maldır..

8.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    gesan+eupwr ikisi bir astor etmez, ama böyle olmaz..
    sektör lideri
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

Sayfa 141/183 İlkİlk ... 4191131139140141142143151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •