Sayfa 153/183 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon
Arama sonucu : 1462 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1 Temmuz'dan itibaren Bist 100, Bist 50 ve Bist 30 endeksine dahil olacağız. Ytd

2. Öncelikle bist30 hayırlı olsun.
    Birileri sata sata bitiremedi, kimdir bunlar?
    Ya da birileri istediğini henüz toplayamadı.
    Umarım ikinci senaryo gerçektir, bu saatten sonra artık baskılayamaz diye düşünüyorum, yani temennim bu arkadaşlar.
    Yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın lütfen.

3. BİST 30 hayırlı olsun.

Gelsin yabancılar

4. Halka arza göre iyi bir getirisi olsa bile iyi bir potansiyeli var diye düşünüyorum. Bist 30 ve Viop a dahil olması yurtdışı endekslerde de işlem görmeye başlaması olumlu. Yurt dışı fonlar için Bist 30 önemli. Ayrıca katılım endeksine uygun olması körfez sermayesi için ayrı bir talep oluşturabilir. Takasları görenler daha iyi bilir ama City yabancı yavaş yavaş geliyor gibi sanki. 51,9 altında ( AOF) kapanış kapmadığı sürece istikamet yukarı görünüyor. Kontrol**** gibi bir trendi olacak gibi sanki. enerji alanında faaliyet gösteren diğer şirketler isterse güneşten isterse rüzgardan isterse hidro veya termikten enerji üretsinler bu (bunun gibi 2-3 şirket daha var ama bu en büyüğü görünüyor) şirketlerin ürünlerine enerjiyi sisteme dahil etmek için ihtiyaçları var. Doğru fiyattan alınır ve beklenirse 3 basamaklar 2023 yılında hayal değil. Sesli düşündüm kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

5.  Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    Halka arza göre iyi bir getirisi olsa bile iyi bir potansiyeli var diye düşünüyorum. Bist 30 ve Viop a dahil olması yurtdışı endekslerde de işlem görmeye başlaması olumlu. Yurt dışı fonlar için Bist 30 önemli. Ayrıca katılım endeksine uygun olması körfez sermayesi için ayrı bir talep oluşturabilir. Takasları görenler daha iyi bilir ama City yabancı yavaş yavaş geliyor gibi sanki. 51,9 altında ( AOF) kapanış kapmadığı sürece istikamet yukarı görünüyor. Kontrol**** gibi bir trendi olacak gibi sanki. enerji alanında faaliyet gösteren diğer şirketler isterse güneşten isterse rüzgardan isterse hidro veya termikten enerji üretsinler bu (bunun gibi 2-3 şirket daha var ama bu en büyüğü görünüyor) şirketlerin ürünlerine enerjiyi sisteme dahil etmek için ihtiyaçları var. Doğru fiyattan alınır ve beklenirse 3 basamaklar 2023 yılında hayal değil. Sesli düşündüm kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Yukarı yönde 54 önemli idi. Beklemeye devam. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. https://foreks.com/haber/detay/64957...masi-imzalandi
    böyle bir haber var. Bildirim olmadığı için KAP dan gelmedi.

7.  Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    Yukarı yönde 54 önemli idi. Beklemeye devam. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    58 pazartesi ve salı takip edilmeli. Yatırım tavsiyesi değildir.

Patronun satış yasağı 2024 ocak ayında bitiyor, çalışanlara ait (genel müdür, müdür yardımcısı vb.) satış yasağı önümüzdeki temmuz ayında bitiyor. Velev ki çalışanlar satış yaparsa patron satışı olarak görmeyin. ytd...
    Yazdıklarımı yatırım tavsiyesi olarak kullananlar salak, zarar edenler maldır..

Sayfa 153/183 İlkİlk ... 53103143151152153154155163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •