Sayfa 157/183 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon
Arama sonucu : 1462 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

Düzeltmeyi de bitirdik hayırlısı ile arkamıza yaslanıp seyredelim

2. Kır zincilerini ASTOR, kapanışını güzel yapacağına inanıyorum.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

İlk defa bi hiisem VİOP'a girecek.İlk gün düşüş mü olur yükseliş mi yoksa yatay mı?
    Yazdıklarımı yatırım tavsiyesi olarak kullananlar salak, zarar edenler maldır..

4. 81,40 ın altında (AOF) yapmadığı müddetçe istikamet yukarı görünüyor. Biraz dinlendi diyelim. Yıl içinde 3 basamakları görmesi muhtemel demiştim daha önce. Bu hedef belki de -endeks destekler ise- Temmuz ayı içinde de mümkün görünüyor. Şirket yurt dışında farklı coğrafyalarda işler almaya (İspanya, Portekiz,Fas, Ukranya ...) ve daha önemlisi de bir pazar oluşturmaya devam ediyor. Belki de körfez sermayesinden de bir hamle yapması portföy çeşitliliği için isabetli olabilir. Ben şahsen şirketten aynı Euro*wer şirketi gibi bir depolama hamlesi de bekliyorum. Çünkü Şirketin Astorşarj diye otomobil şarj bir şirketi var. Bu tür istasyonlar için depolama ünitesi gerekir ve bunu düşüneceklerini ve anahtar çözüm sunan ve başka şirketlere bağımlılığı azaltacak bir hamle yapacakların tahmin ediyorum. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. sadece sesli düşünüyorum.
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

5. enerji sektörününde deniz bitti görünüyor...

6. Evet deniz bitti, istikamet okyanusa doğru gidiyor. Yatırım tavsiyesi değildir

7. Bakalım gün sonu yeşil olacak mı? Ben umutluyum. Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Borsa uçtu 70 bine yolculuk var ama bu sidikli halen direniyor
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

Sayfa 157/183 İlkİlk ... 57107147155156157158159167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •