Sayfa 127/183 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon
Arama sonucu : 1464 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

sanırım bugün GESAN kurbanı oldu'''''

2.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Tek bir ihalede 112 milyon tl iş alıyor.. Neredeyse bir sürü ufak şirketin yıllık cirosu kadar. Yeni para girişinin olmadığı borsada paralar yeni halka arzlara yatırılıyor..Dolayısıyla hacimde bir düşüş var..Bu halka arzlara bir müddet ara vermek lazım..Astor 55 tl nin üzerinde güçlü destek yaparsa 60 TL nin üstüne bir atak yapabilir.. . 3 aylık bilançolar gelmesiyle geçen yıla göre gelecek katlamalı bilanço karı ile beraber 80 li 90 lı rakamlara hareket beşlayabilir.. Astor bu aylarda halka arz olsa idi en ez 55 tl den fiat oluşurdu.. Europower ile karşılaştırdığımızda bu fiatı buldum..
    ___aynen ____

Şirketimiz,

İtalya' de yerleşik özel bir firma ile 4.520.000.- Avro (DörtmilyonbeşyüzyirmibinAvro - 95.110.292.- TL. DoksanbeşmilyonyüzonbinikiyüzdoksanikiTürkLirası - TCMB Satış Kuru alınmıştır.) tutarında 3 Adet Güç Transformatörü, sözleşmesi imzalanmıştır.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

4. günaşırı 100 er milyon satış haberleri geliyor ancak kağıtta tık yok..Aksine her kap satış fırsatı olarak değerlendiriliyor.. Açıkçası bence sadece 3 aylık bilançoya odaklanalım.. Gelecek kar rakamı üzerinden yıllık kar beklentileri ile hisse tekrar ivme kazanacaktır.. İşlem hacimleri çok düştü..54-55-56 BURALARDA BİR SÜRE OYALANACAĞIZ GİBİ..

Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    günaşırı 100 er milyon satış haberleri geliyor ancak kağıtta tık yok..Aksine her kap satış fırsatı olarak değerlendiriliyor.. Açıkçası bence sadece 3 aylık bilançoya odaklanalım.. Gelecek kar rakamı üzerinden yıllık kar beklentileri ile hisse tekrar ivme kazanacaktır.. İşlem hacimleri çok düştü..54-55-56 BURALARDA BİR SÜRE OYALANACAĞIZ GİBİ..
    İnşallah bu fiyatlarda durulur ve bu fiyatları taban yapar.

6.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    günaşırı 100 er milyon satış haberleri geliyor ancak kağıtta tık yok..Aksine her kap satış fırsatı olarak değerlendiriliyor.. Açıkçası bence sadece 3 aylık bilançoya odaklanalım.. Gelecek kar rakamı üzerinden yıllık kar beklentileri ile hisse tekrar ivme kazanacaktır.. İşlem hacimleri çok düştü..54-55-56 BURALARDA BİR SÜRE OYALANACAĞIZ GİBİ..
    Hocam sizce tüm haberleri paylaşıyorlar mi eğer öyleyse ilk üç ayda atılan haberler üzerinden ilk çeyrek kârı yapmayı denediniz mi hiç tahminimiz nedir halka arzdan gelecek parayı saymasak mesela onun tam olarak nasıl yansıyacağını kestirmek güç bu arada yorumlar için teşekkürler faydalı oluyor...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İş anlaşmaları önemli evet ama bunların üretim süreci de bir o kadar uzun. Ayrıca bunların tahsilat durumuyla ilgili kap 1 kere gördüm. Sayın Balina'nın dediği gibi biz bilançolara odaklanalım. Kap haberlerinin zira gözümde bi anlamı kalmadı..

8. Hocam transformatör piyasasını biraz incelerseniz uluse-europower, Astorun yanında çok minik kalırlar.
    Astorun rakipleri siemens-hitachi.
    Astor dünya devi olma yolunda ilerliyor.
    Dünyanın hemen hemen her yerinden güzel işler alıyor. Şimdilik bana göre küçük meblağlar bunlar 3-10Milyon dolarlıklar.
    İlerleyen yıllarda 100-200Milyon dolarlık ihaleler neden olmasın?

Alıntı Originally Posted by ulas Yazıyı Oku
    Astor ile europower birebir rakip değiller , sadece belli bir ürün grubunda rakipler. Ulusoy elektrik ile Astor tüm ürün gruplarında rakipler.Hatta rekabet düzeyi yüksek diye biliyorum

Bu arada Astor , Astor turizminde sahibi idi (hala öyle mi bilmiyorum)

Sayfa 127/183 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •