Sayfa 120/183 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170 ... SonSon
Arama sonucu : 1462 madde; 953 - 960 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1. cenaze er-geç kalkacak,
    herkesi döktüler, artık kimse buraya uğramaz
    biz-bize kaldık, hisseye inananlar, hayırlısı diyelim
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

2. Gelen kaplara bakınca çok çok enteresan ilginç ve proje üreten dev bir firmaya ortak olmuşuz.. 2023 çok önemli ses getirecek haberler açıklayabilir.. Bekleyip görelim

3. Şu gelen kaplarla hissenin en azından artıya geçmesini beklerdim ama işte burası borsa çakallar izin vermiyor..

Hiç üşenmedim işi gücü bırakıp sonn 45 dakika astoru izledim. Tahtacı mı dersiniz piyasa yapıcı mı artık her kimse yeşil yakmaması için yemin etmiş sanki canını ortaya koymuş. Gelen kaplar sonrası çıkmak isteyen kağıdın kafasına vurup duruyo, son gelen Siemens kapında "artık az da olsa yeşil yakarız" dedim, yok anacım çıkıp geri düşüyor. Yalnız bugün iyice emin oldum Feridun Geçgel'in kırmızıya fazla tahammülü yok, en fazla 3.gün kap atıp kağıdı çıkarmaya çalışıyor ki son atılan kapta ağzım açık kaldı.. Siz yatırım tavsiyesi olarak almayın kendi düşüncelerimi yazdım )

5. Bazı arkadaşlar düşerken Kap atmasa keşke diyor ama adamlar anlaşmayı hangi tarihte imzalamışsa o anda göndermesi lazım..Daha gelecek çok kaplar var..

6.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Bazı arkadaşlar düşerken Kap atmasa keşke diyor ama adamlar anlaşmayı hangi tarihte imzalamışsa o anda göndermesi lazım..Daha gelecek çok kaplar var..
    kaçıncı tabanı yerdik saymazlardı.
    sekil 1 AKFYE

7. çok güzel bir şirket fakat şu an biraz pahalı gibi f/k 28,87, pd/dd 15,93 ben 45 ve altından toplamaya başlarım..

8. İki mi 3 gün mü ne cza yedim bişey yazamadım neyse ilk çeyrek karı bu hissenin ne olduğunu az çok gösterir son attığı kapı da beğendim helal patrona ky yı ezdirmeyecem der gibi ayrıca simense mi yapıyor bu şarj kitlerini Siemens te Bi alman firması değil mi yani Siemens gibi bir Alman firması dünya devi şarj istasyonlarını astorla kuruyorsa geriye söylenecek ne var ki bu şarj üniteleri yurt dışına gidecek sanırım
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 120/183 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •