Sayfa 6/27 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 212 madde; 41 - 48 arası.

Konu: SOKE - Söke Değirmencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Arkadaşlar söke nın 7.5 tl nin f/k sı nedir? Birde piyasa sartlarından dolayı talepler iptal olacak galiba ben ne olur ne olmaz hepsi gelir kutahya seker gıbı olur falan diye yarı yarıya düşürdüm talebi sizde durumlar nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by tranatula Yazıyı Oku
    arkadaşlar söke nın 7.5 tl nin f/k sı nedir? Birde piyasa sartlarından dolayı talepler iptal olacak galiba ben ne olur ne olmaz hepsi gelir kutahya seker gıbı olur falan diye yarı yarıya düşürdüm talebi sizde durumlar nedir?
    valla ben bu isten korkmaya basladım tümünü iptal ettim talebin dertsiz basımıza dert almaya gerek yok katılanlara bol kazanclar

3. Simdi bu arza girmek için öncelikle fk yı bilmemiz lazım bu belirlenen 7.5 fiyatı gecen haftalardaki sektör ortalaması ıle mi belirlendi..eger oyleyse tum sektor 2 haftada fk lar yuzde 20 dustu fk ortalaması ve buyuk bi cokus olursa belki 1 hafta ıcınde sektor ortalaması yuzde 20 30 daha dusecek belirsiz bir durum fk yı bilen uzman bir arkadas yokmu

4. Simdi gedik yatırımdan uzmana sordum fk 20 ymiş bilginize

5. Uluun 8 fk petun 13 fk dan işlem görüyor

Talep giren arkadaşlar kurum ve talep no yazarsa katılım hk ufak tefek bilgi sahibi oluruz

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

7.  Alıntı Originally Posted by tranatula Yazıyı Oku
    Arkadaşlar söke nın 7.5 tl nin f/k sı nedir? Birde piyasa sartlarından dolayı talepler iptal olacak galiba ben ne olur ne olmaz hepsi gelir kutahya seker gıbı olur falan diye yarı yarıya düşürdüm talebi sizde durumlar nedir?
    https://www.tebyatirim.com.tr/medium...t-file-457.vsf
    geçen yıl F/K 225 imiş, bu yıl bir anda F/K 20
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

8. Yıllık Kar / Sermaye = Hisse Başı Kazanç (HBK)
    309 / 126,8 = 0,41

Hissenin o anki Fiyatı / (HBK) = fk
    7,5 / 0,41 = 18,29

3.Ç fk = 18,29

YTD

Sayfa 6/27 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz