Sayfa 53/75 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon
Arama sonucu : 599 madde; 417 - 424 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    50.030 bekleyen ,,
    elinde hisse var seansı takipte

2. Ve bu gün silinen mesajlarda hisseden alımlar yapacağını söylüyordu. Muhtemelen almıştır. Ve hisseyi yeniden övmeye başlamıştı. Seansı takip edenler görmüştür
    Son düzenleme : yarasa; 02-02-2023 saat: 18:38.

3. Avcı forumu gibi maşallah buraya gelip en dipten alıp en yüksekten sattığını söyleyerek tatmin olur dururlar. Bize ne kardeşim senin alım satımından ....(Avcılar hep vurduğu avı anlatırmış kaçırdıkları avlardan hiç bahsetmezmiş.) Atasözü

4. Evet aynı sistemi aşağı yukarı diğer tahtalardada uyguluyor.

Tabii bu iş burda bitmiyor . Bu yeminin gereğini yerine getirir getirmez kendi bileceği iş.

Şimdi adama diyorum nurun gitmiş, artık bu senin huyun olmuş. Seni bundan sonra isteyen sevsin ,isteyen sevmesin.

5. Saat 16-18 arası forma girmedim .Neler oldu kim ne yazdı ,neler silindi bilmiyorum ama malum kişinin yancı ve yalakasıda var tabiiki .
    Yalakalık zaten kötü ama böyle birine yalakalıkta çok adilik olur .Buda yapana notum olsun.

6. Sdt 'de bilgi eksikliği devam ediyor. Yıl sonu verileri bizi aydınlatacak nispeten. Bu yılki performansını bilançoda göreceğiz.Tabiiki bu belirsizlikte tahtanın spekleride çok rahat at oynatıyor. Şimdi tahtayı yukarı aşağı hareket ettirecek lotlara da sahip oldular.
    Bilançoda ürünlerle ilgili fiyatlarada nisbeten ulaşacağız.
    Elimizdeki şu an tek veri 2 milyar+ 300 mn luk son alınan iş. 2,3 milyarlık işe ilave gelecek işler olursa 2023 şirket açısından bir çıkış yılı olacak.

Satan satsın ben alacağım. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8. Cuma günü tahtayı takip eden oldumu yukarı gitmemesi için bir baskı vardı ne çeviriyorlar yine anlayabilen varmı.

YTD.

Sayfa 53/75 İlkİlk ... 343515253545563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •