Sayfa 39/75 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon
Arama sonucu : 599 madde; 305 - 312 arası.

Konu: SDTTR - SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş

1. Dün ve bugün bir miktar aldım, aslında aşağı gelse diye bekliyordum biraz daha fazla almak için bakalım kısmetimiz neymiş. Herkese bol kazançlar

2. Merak ettiğim husus şu. 1.) Yarın direk tavan açar mı. Tavan açtı bozmadan tavan tavan gider mi. 2.) Veyahut yüzde 6 + açtı tavan olur mu Ve tavan serileri devam eder mi. 3.) Son durumda bu tavan serilerini başladı bir sonraki ceza emir paketi ve akabinde tek fiyat ki tek fiyatta olumsuz karşılanıyor düşebiliyor. Fikriniz nedir arkadaşlar ben keriz Hasan misali silkelendim de

3. Açtı gibi taban olunca panik yaptım. Bugünde almaya çok elim gitti endeksin eksi oluşu bir aşağı bir yukarı ve 2 gündür düşmesi nedeniyle alış yazamadım bir de iş yerine akrabam gelip konuşmaya tut7nca takip edemedim baktım tavan. Misafir olarak geçen akrabaya uyuz oldum Gelecek zamanı mi buldun diye Halbuki akrabanın ne günahı var dunde panik bugunde misafir sebep oldu ama esasinda nasibimiz yokmuş dün ve bugünde. inşaallah nasibim perşembeye olur.

4. Kendime kızıyorum dün nasılsın panik oldum, diye !!!

5. Dert basti beni. Gamsız olamadım bir türlü

6. Direk tavan açarsa sen gör bende ki dertlenmeyi. Tavan açmadı alsak mı almasak mi derken yine tavan da olabilir. Hktm de yapıldığı gibi keriz gibi silkelendim. Yürü bre keriz Hasan/iletişim, yani ben

7. Sayın Kwon3 de sanırım Tapdi oksijene (TNZTP) geçti. Sesi soluğu çıkmıyor, Sayın Space Defence'nin. Elimde olan bir tek hisse Sdtr vardı onuda panikle kaptırdım. Yürü bre keriz Hasan/iletişim. ( Şaka bir yana dün ve bugün nasibim yokmuş. inşaallah perşembe benim ve Mavideniz dahil bu Sdtr hisse.net sayfasından olan arkadaşların inşaallah olur, nasibi Sdtr'den

8. Borsa'da en güvenilir hisseler halka arzlar oldu. Uzay bu haftayı da atlatırsa, haftaya ortalık şenlenir

Sayfa 39/75 İlkİlk ... 29373839404149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •