Sayfa 11/142 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1136 madde; 81 - 88 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Arsa gayrimenkul işleri Tnzpt de cok kuvvetli teşvik olayları müthiş kuvvetli,
    Sağlık temalı izmirdeki üniversite kampüsünü arsasını da devlet bedava vermiş üzerine büyük teşvikte almış, Üniversite hastanesinin tam devreye girmesiyle buradan elde edilecek gelirlerde artacaktır, gecen hafta hastane muayene ve işlemlerine zaten %50 zam yapıldı.
    Sağlık turizmi alanında artık Avrupalı devletlerin Gayri safi yurtiçi hasılarının %3-4 oranlarında bir Yaşlı bakımı harcama söz konusu olup, careyi ucuz ülkelerde, Türkiyede bakıma döndürme yönünde girişimleri var.
    Öte yandan Birleşik arap emirleikleri suudi arabistanda türkiyeden Sağlık şirketi hastane zinciri satın alma yönünde istekleri var. Bu alanda Araplar kesenin ağzını acabilir.

Günün sonunda dev sağlık tröztleri devleri 2-3 milyar dolar sayar ve alırlar. Böyle kazancı yüksek sektörlerde Türklere büyüme imkanı tanımıyorlar, red edilemeyecek derecede yüksek paralarlar tekliflerle, sağlık şirketlerini satın alacaklardır.
    İşte bize düşen az az kenara atıp izlemek sabretmek sadece
    2 Milyar Dolar

2. Kuşsuz sitede ada parseliyle vermiş arkadaş. Sağlık merkezi olacakmış o koyda yapılacak proje

Balçova avm ile 5 yıldız otelde buca daireleri ile 15 milyon dolar karşılığında takas edilmiş

Kalan 15.500 de nakit ödenmiş ve ödeniyor

https://x.com/dkiremitci/status/1696...T7g_WciuCo62VQ

3. Yaşlı sağlığı ve bakımı yapılacak yer tek kelime ile cennet bahçelerinden bir bahçe

İzmir Karaburun Mordoğan 500 ada 1 parsel
    diye sorgulatın tapu sorgu sitesinden

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yaşlı sağlığı ve bakımı yapılacak yer tek kelime ile cennet bahçelerinden bir bahçe

İzmir Karaburun Mordoğan 500 ada 1 parsel
    diye sorgulatın tapu sorgu sitesinden
    Evet doğru tapu parsel numaraları,

Birde ulaştırma şirketi var, inşallah ilerde uçakları da olur pegasus gibi..
    birde Ameliyatlarda doktor hemşire ve hastanın kullandığı steril ameliyat giysileri üreten bir fabrikası var işte ameliyat örtüsü bezi giysisi steril olarak tek kullanımlık, yabana atmamak lazım tek kullanımlık bir ameliyat örtüsü bile 500 ila 1000 lira arasında değişiyor artık. STERİBAR markası tınaztepeye ait.

Gayrimenkuller ederinin 10 da1 fiyatında bilancoda, yeni satın alınanlarda 10 da 1 fiyatına satın alınmış nasıl olduysa artık
    355 liradan çok daha fazlasını hak ediyor ancak bana 355 yeterli.
    2 Milyar Dolar

5. Bitmiyor...

Hatrı epey sayılır büyüklükte bu enerji şirketleri vs borsa portföyüde cok büyük..
    Hangi hisseler olduğu bilançoda var..
    2 Milyar Dolar

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Bitmiyor...

Hatrı epey sayılır büyüklükte bu enerji şirketleri vs borsa portföyüde cok büyük..
    Hangi hisseler olduğu bilançoda var..
    Hisse portföyünün önemli bir kısmını oluşturan CWENE enerji 6 aylık bilançoda 140 lira iken bugun 407 lira burdan bile ciddi karlar yazacaktır.
    2 Milyar Dolar

7. Sayın arkadaşlar daha ince ayrıntılarda çok şeyler var, ama olayın özetinde Yabancılar parası neyse 10 mislini verip satın alırlar bu şirketi..
    Birde bugüne kadar üstadlık şuyluk buyluk iddam olmadı esas işimde borsa değil... ancak
    otkar nugyo yataş asuzu adel vb vb gibi 40 kat 100 kat giden hisseleri ilk ben buldum cıkardım sonra tüm üstadlar???
    sahip çıktı çıkıyor burdan surdan aldım sattım ordan dedim vs...

TNZPT yi bugün orada burda yazan çizen yok.. 100 lirada 200 lirada ben demiştim diyenlere Acemşah dersiniz:!!!

Bu kadar paylaşım şimdilik yeter..
    2 Milyar Dolar

8. Sevgili acemsah o hustadlar x li sitede sadece yükselişte varlar. Düşünce twit silerler. Seni az yada çok takip ederiz o yüzden hakkını teslim etmek lazım. İçimiz rahat bende araştırmaya devam ediyorum olgunlaştıkça yazacağım benim meslekte aslında sağlık değil.(elektrik muh) ama şirketin vizyonu gerçekten ilginç.bu projeler ve arsalar hükümet arkasinda olmasıyla da bağlantılı kanımca. Harici kış ayları yaklaşıyor. Pandemi söylentileri de var. O taraftaki gelismler hızlı artışa da sebep olabilir. Cwen hisseleri alması da ayrı bir başarı diyebiliriz. Alfas Astor hissesi aldı diye yere göğe sigdiramadilar hisseyi. Bizi de elbet zamanı gelince görüp alacaklar. Sadece sabır diyorum...

Sayfa 11/142 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •