Sayfa 17/147 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1170 madde; 129 - 136 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Piramit her gün satıyor yoksa tahtada satıcı olmasa tavan tavan gidecek.

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Piramit her gün satıyor yoksa tahtada satıcı olmasa tavan tavan gidecek.
    Ay sonunda bakınız piramit acıklama yapacak ve aldığı ile sattığı eşit olacaktır.

Orta vadeli programdan sağlık ve sağlık turizmi cıktı. Çok geniş bicimde ele alınacak.
    Sağlık cihaz ve ekipmanları üretimi tesvik edilecek. devletin mal alımları toplu biçimde yapılacak. Saglık turızmı Döviz kazandırıcı sektör ilan edilip tesvikler ayrıca artacak. Uzun vadeli kapsayıcı sağlık bakım sigortası geliyor.

Bol kazanclar dilerim.
    2 Milyar Dolar

3.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Ay sonunda bakınız piramit acıklama yapacak ve aldığı ile sattığı eşit olacaktır.

Orta vadeli programdan sağlık ve sağlık turizmi cıktı. Çok geniş bicimde ele alınacak.
    Sağlık cihaz ve ekipmanları üretimi tesvik edilecek. devletin mal alımları toplu biçimde yapılacak. Saglık turızmı Döviz kazandırıcı sektör ilan edilip tesvikler ayrıca artacak. Uzun vadeli kapsayıcı sağlık bakım sigortası geliyor.

Bol kazanclar dilerim.
    Resmi gazete yayımlı orta vadeli program aşağıdaki linkte mevcuttur. Bakanlık bütcelerine göre saglık milli eğitimden sonraki en büyük bütceye sahip bakanlık olmuş milli savunmayı gecmiş.
    Orta vadeli program ile çok büyük fonlar sağlık sektörüne girmeye başladığı görülüyor; Tınaztepede yaptığı yeni hastane ve sağlık turızmı yatırımları ile büyük fonların yıldızı olacaktır.
    Belkide 355 hedefimiz cok daha hızlı gelecek gibi duruyor yada hedef fiyatını biraz yukarı almam gerecek gibi de duruyor...!

https://www.resmigazete.gov.tr/eskil...230906M1-1.pdf
    2 Milyar Dolar

4. Çok yazdık cizdik artık bu kadar yeter
    72. 500 olmadan artık burada yazmam.

Bol kazançlar dilerim !...
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Çok yazdık cizdik artık bu kadar yeter
    72. 500 olmadan artık burada yazmam.

Bol kazançlar dilerim !...
    Sizsiz olmaz sevgili acemşah. Siz durdunuz mu hissede durur. Arada güzel bilgilendirmelere devam edin lütfen

Hisseyi kimse bilmiyordu sizin sayenizde ismini duyduk. Hala daha bilinmiyor. Bir kaç arkadaşa inceleyin dedim bu tapdi ne ya falan dediler.

Hazinenin üstü ismiyle örtülmüş.

6. Acemşah Abiyi hisse.neti takip etmeye başladığımdan beri tanırım. Yatırım şekli ve neye baktığı ile ondan kendime paylar çıkardım. Fakat nedense hep bir hedef tahtası olma durumu var. Ama bahsettiği senetlerde de hiç başarısız olduğunu görmedim desem yeridir.

Mesela bu imar durumu olaylarına bakmak kırk yıl düşünsem aklıma gelmez. Resmi gazete tarafını şirketlerle ilgili bağlantısını kurmak filan bence bir analizin nasıl olması gerektiği ile ilgili öğreti niteliğinde.

Tapu kadastro olaylarına bakmayı açıkçası ondan öğrendim. Nerede bir tapu bilgisi görsem hemen bakınıyorum

Hedef fiyat anlamında gönlü bol gerçekten

Selamlar, saygılar...
    Stop Wishing Start Doing

7. TNZTP ile ilgili mali veriler sınırlı olduğundan geçmişten geleceğe tahminleme yapmak güçleşiyor.

Halka arz sırasında büyüme ve efk kar marjı ve sağlık sektöründe ortalama f/k baz alınarak bir fiyatlama çalışması yapmaya çalıştım. Ortalama satış büyümesi ve marjlar ne olabilir?

F/k gelişmesi ve EFK marjı ne olursa Fiyat ne olur?

Stop Wishing Start Doing

8. Acemsah varsa bizde varız dedik kıyısından köşesinden biraz lot çektim portföye bu adamın kıymetini bilin ha ağam bu alemde tektir(acemsah)

Sayfa 17/147 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •