Sayfa 51/135 ÝlkÝlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 1076 madde; 401 - 408 arasý.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Saðlýk ve Eðitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Güzel bi açýlýþ yap.At 60 üzerine...Hadi benim týnazým...

2. BAKALIM ALDIÐIMIZ AVM NE YAPACAÐIZ? YERÝ EFSANE GÜZEL KÝRA GELÝRÝ BÝLE ALSA BÝLANÇOYA DELÝ KATKISI OLUR? YENÝ KAP HABERLERÝNÝ BEKLÝYORUZ.

3. Haberlerin hisseye etkisi neredeyse sýfýr. Haberle gitmeyecekse neyle gidecek? Gerçi hisse piyasada ne yazýlýyor ne çiziliyor, adýný bilen bile yok gibi bir þey. Acemsah’ý takip edenler dýþýnda kimsecikler yok. Hadi hayýrlýsý diyelim. Bunun da gideceði bir þey bulunur elbet.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alýntý Originally Posted by kiliTTasi Yazýyý Oku
    Haberlerin hisseye etkisi neredeyse sýfýr. Haberle gitmeyecekse neyle gidecek? Gerçi hisse piyasada ne yazýlýyor ne çiziliyor, adýný bilen bile yok gibi bir þey. Acemsah’ý takip edenler dýþýnda kimsecikler yok. Hadi hayýrlýsý diyelim. Bunun da gideceði bir þey bulunur elbet.

Benim takipçim yok; Sosyal medyada takipçi isteklerini de kabul etmiyorum.
    Bence yatýrým yapanlar gerçek profosyonel yatýrýmcýlardýr diye tahmin ediyorum.
    300 bin 500 bin takipçili büyük üstadlar 120 lirada keþfedeceklerdir elbet.!
    2 Milyar Dolar

5.  Alýntý Originally Posted by kiliTTasi Yazýyý Oku
    Haberlerin hisseye etkisi neredeyse sýfýr. Haberle gitmeyecekse neyle gidecek? Gerçi hisse piyasada ne yazýlýyor ne çiziliyor, adýný bilen bile yok gibi bir þey. Acemsah’ý takip edenler dýþýnda kimsecikler yok. Hadi hayýrlýsý diyelim. Bunun da gideceði bir þey bulunur elbet.

Kimse bilmesin duymasýn...Böyle güzel.Yavas yavas sindire sindire..Diger hisse karlarýndan biriktirmeye devam..Deðer yatýrýmcýsý olmak lazým.Allah emeðimizin karþýlýklarýný versin .

6. Tavan olur mu?
    2 Milyar Dolar

7. http://www.demirce.com/portfolio/izm...rim-yarismasi/

TNZTP týnaztepe üniversite kampüsü inþaatý sanýrým %80 seviyesinde, tamamen bittiðinde güzel bir yerleþke olacaða benziyor,
    Buradaki hastanelerinde devreye girmesi bilançolara büyük etki yapacaktýr.
    2 Milyar Dolar

8.  Alýntý Originally Posted by acemþah Yazýyý Oku
    http://www.demirce.com/portfolio/izm...rim-yarismasi/

TNZTP týnaztepe üniversite kampüsü inþaatý sanýrým %80 seviyesinde, tamamen bittiðinde güzel bir yerleþke olacaða benziyor,
    Buradaki hastanelerinde devreye girmesi bilançolara büyük etki yapacaktýr.
    2021/2022 döneminden itibaren TIP fakültesi öðrenci alýyor. bu demektir ki lab, anfi vs iþeri çoktan bitmiþ. torbalýdaki hastanenin merkeze taþýnma iþi bile %25 BÝLANÇOYA etkisi var. asýl merak ettiðim alýnan yer ile ilgili gelecek KAP lar.

Sayfa 51/135 ÝlkÝlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •