Sayfa 82/139 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon
Arama sonucu : 1108 madde; 649 - 656 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Bugün yayımlanan resmi gazetede Tınaztepe üniversitesi 22 adet daha proffosör doktor alım ilanı ile tam kapasiteye gectiğini müjdeledi.
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Tınaztepe Sağlık Grubu Holdingin hastanelerine çook doktor lazım olacak . Tınaztepe üniversitesinde yetişen doktorlar hemşireler laborantlar ilk yardım uzmanları radyologlar işleri hazır...!
    2 Milyar Dolar

2. Türkiye de konuşulmayan bir uyuz salgını var !!!

3.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Türkiye de konuşulmayan bir uyuz salgını var !!!
    Bu uyuz hareketleri bırakıp 300 e 500 e koşması lazım artık!
    2 Milyar Dolar

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Sayın Acemşah,hayırdır bilmediğimiz yeni gelişmelermi var yoksa sizden ilk kez 500 rakamı duyuyorum ��

Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    daha hazır değil... ilk önce bu hafta 64.20 üzerinde oturmayı becerecek.. sonra yıne haftalıkta 66.95 üzeri kapanış yapacak.. sonrada otoban gişesine gelecek... samba lazım, samba... bu işler çayda çıra ile yürümüyor..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

sambadan vaz geçtim... bu da olur....

https://www.youtube.com/watch?v=PzBK...IqQp6MYnvLpRF4
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    daha hazır değil... ilk önce bu hafta 64.20 üzerinde oturmayı becerecek.. sonra yıne haftalıkta 66.95 üzeri kapanış yapacak.. sonrada otoban gişesine gelecek... samba lazım, samba... bu işler çayda çıra ile yürümüyor..
    Bence çoktan hazır,

ortalama 1 kilosu 1 milyon dolar olan kanser ilaçları, bu araştırma sonucunda ürüne döner.
    Bir kanser ilacı Patenti 1 milyar dolardan başlıyor.

https://tinaztepe.edu.tr/tr/haber/iz...bir-katki-daha
    2 Milyar Dolar

Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Bence çoktan hazır,
    şimdilik bana al sat fırsatı veriyor.. yukarıdaki grafikte 63 70 çok açık.. bunu vermediği anda bence hazır olacak..

Sayfa 82/139 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •