Sayfa 34/134 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon
Arama sonucu : 1066 madde; 265 - 272 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Şirketimiz tarafından daha önce duyurulan AVM ve Otel/Rezidans binasından oluşan kompleks
    yapının tamamının mevcut operasyonel faaliyetleri geliştirmek ve büyütmek amacıyla 30.510.000,00-
    USD (otuzmilyonbeşyüzonbin) bedel karşılığında finansal duran varlığın satın alınması için imzalanan
    sözleşmesinin ek protokolünün 3'üncü maddesinde yer alan %45'lik hisse için 7.750.000 USD tutarlı
    ön ödemeye ek olarak geriye kalan 7.500.000 USD 15.08.2023 tarihi itibari ile ödenmiştir. Konu ile
    bağlantılı olarak ek protokolün 2'inci maddesi gereğince; İnciraltı mevkii 1316 ada 5 parselde kayıtlı
    Bahçelerarası Mahallesi Mithatpaşa Cad. N44 Balçova/İZMİR adresinde bulunan 19439510 zemin
    numarası ile kayıtlı taşınmazı mülkiyetinde bulunduran şirketin bölünme süreci tamamlanmıştır.
    Bölünme sonucunda kurulan taşınmaza sahip yeni şirket MOODEGE YATIRIM TURİZM VE TİC.
    A.Ş.'nin %45 hissesi 15.08.2023 tarihi itibariyle şirketimize devir olmuştur.

2. ''mevcut operasyonel faaliyetleri geliştirmek ve büyütmek amacıyla''

'' Konu ile
    bağlantılı olarak''

''MOODEGE YATIRIM TURİZM VE TİC.'' bunlar çok kıymetli tekrar tekrar okumakta fayda var.

3. Birde şu linkteki yer var 39milyona satın aldıkları ve üzerinde yaşlı bakım turizmi kompleksi olacağı düşündüğüm yer ...
    ancak avrupanın yaşlılarına burası bence cok fazla ve yazık yani.. direkt 5 yıldızlı otel güzel olurdu...
    İzmir Mordoğan üzümcü adası... Cennetten bir köşe..

https://parselsorgu.tkgm.gov.tr/#ara...07899665832523
    2 Milyar Dolar

Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Zico hocam..girdin mi.??.hayırlı olsun..
    Girdim birader, SEGYO da aldım ama tavanı görünce bu havada dayanamayıp verdim. ilk fırsatta yani fırsat verirse yerine koyarım her iki hissede becerebilene çok güzel sat al fırsatı veriyor. Üstad ACEMŞAH o nederse bundan böyle odur.
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

5. Zico Bey hayırlı olsun, umarım kat ve kat kazanırsınız inşallah.!

Umarız ki segyodan sonra buda tavan olsun isterim.!
    2 Milyar Dolar

6. Ya zico kardeşim Allah birini bin etsin ama neden tavanda verdiğini yazıyorsun sonra buraya geldiğini söylüyorsun kardeşim alıp sattığını yazmaya

7. Anlamadıgım bugün 2 sefer yüzde 5 ten yataya geldi.

8. bugün akşama KAP bekliyorum. bakalım olacak mı?

Sayfa 34/134 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •