Sayfa 43/136 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon
Arama sonucu : 1085 madde; 337 - 344 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Acem ara verdi..ustalar da sustu..

2. ara verme vs yok. tam gaz devam. bist düşüsünde tank gibi kaya gibi dimdik durduk. şimdi düzeltme olması normal. bi KAP herşeyi değiştirir alsattan uzak bol kazanç dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    ara verme vs yok. tam gaz devam. bist düşüsünde tank gibi kaya gibi dimdik durduk. şimdi düzeltme olması normal. bi KAP herşeyi değiştirir alsattan uzak bol kazanç dilerim.
    kısa bir mola verdik belki de....orta ve uzun vade düşünüyorum..
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

4. Şirketimiz tarafından İzmir'in Balçova ilçesi İnciraltı mevkii 1316 ada 5 parselde kayıtlı Bahçelerarası Mahallesi Mithatpaşa Cad. No:44 Balçova/İzmir adresinde bulunan 19439510 zemin numarasıyla kayıtlı ana taşınmaz üzerindeki AVM ve otel/rezidans binasından oluşan kompleks yapının tamamının mevcut operasyonel faaliyetleri geliştirmek ve büyütmek amacıyla satın alınması için gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi imzalanmıştır'' denildi.
    Tınaztepe şirketi hastane ruhsatı satın alınması ve uygun yer seçimi ile bu ruhsatın yeni hastaneye dönüştürülmesi. Hizmet çeşitliliğini artırmaya yönelik yatırımların finansmanı yüzde 40, Yaşlı sağlığı-bakımı turizmi, araştırma laboratuvarları kurmak ve aşı üretim tesisleri kurma yatırımlarına, güneş enerjisi ve işletme sermayesi yapısının güçlendirilmesine bütçenin yüzde 20’şeri ayırdı. Firma hedef tutarın 273 milyon 154 bin 720 TL olduğunu açıklarken, gerçekleşme bütçesini ise yaklaşık 115 milyon TL olarak belirtti.

5. BEKTUR: SAĞLIK YATIRIMI
    Park Gayrimenkul, bu iki AVM'deki işyerlerini de alacağına karşılık icradan satışa çıkartmıştı. Ancak AVM'lerin sahibi konumundaki merhum iş insanı Pırlant'ın damadı Savaş Er, iki şirketin borçlarını ABD'den gönderdiği para ile kapatmıştı.
    Şimdi Balçova'daki çok katlı yapı ve altındaki AVM, Bektur tarafından satın alındı. Bektur ile görüştük. Burasının satın alma maliyetinin kendileri açısından 35 milyon doları (945 milyon lira) bulacağını ifade eden Bektur, burada sağlık alanında bir projeyi hayata geçireceklerini açıkladı.
    Bölgede bir sağlık kuruluşu ihtiyacı olduğunu belirten Bektur, burada otelin de içinde yer aldığı sağlık turizmi alanında bir proje üzerinde çalıştıklarını vurguladı.
    Umarız İzmir için hayırlı olur.

6. patron tam bir vizyon abidesi

7. Ara verdi derken..yazmayı ..demek istedim..sorun yok

8. Sadece yazmaya değil hisse hareketlerine de ara vermiş gibi bir durum da var

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 43/136 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •