Sayfa 123/134 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
Arama sonucu : 1067 madde; 977 - 984 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Çok iyi bir oyun sergilendi milyar üstü bilanço haberi pompalandı beklenti yaratıldı mal dağıtıldı yukarıdan bas aşağı getir 60-50 aralığına geri topla operasyonu yürütür

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,017
    Son bir senede 20 lerden 70 lere gelmiş bir hissenin bu hareketlerini kısa vadede normal karşılamak lazım. Ama uzun vadede sn Acamsahin hedeflerini mantıklı görüyorum. Yeni hastanemiz 2025 sonu devreye girecek, bekleyip görelim hayırlı kazançlar dilerim. Tşk.., Syg.

3. Bir yılda hangisi o kadar gitmedi ki bu enflasyonda adamlar esas operasyon çekerek malı götürüyorlar 75 lerden ver 60 lardan geri koy kaç kat kazanıyorlar düşünün

4.  Alıntı Originally Posted by m.gers Yazıyı Oku
    Sayın acemşah piyasa yapıcılığı kapsamında diyerekten hisse satmak hiç mantıklı gelmedi.Hisse düşerken piyasa yapıcılığı adına alım tamam anlarım da, piyasa yapıcılığı kapsamında satış ne alaka doğrudan hissenin önüne set çekmek için yapıldığını düşünüyorum..

Çok büyük yatırımcıların hisse toplamasıyla sığ hale geldi. o sebeple bu piyasa yapıcılığı işlemleri sağlıklıdır. Kısa vadedeki alım satımlardan ziyade uzun vadeyi odak almak gerekli.
    Bu sığlığın bir çaresi de bedelsiz sermaye artışıdır. Kim bilir kısmet!
    2 Milyar Dolar

5. Destek faktöring, destek yatırım bankası... Tam destek...
    elbet destekten yukarı çizmeye gidecek bir gün iş.!
    2 Milyar Dolar

6. He gülüm bende öyle diyordum

7. Hacime bakarsanız malın nasıl kucağa verildiğini göreceksiniz

8.  Alıntı Originally Posted by özmen Yazıyı Oku
    Son bir senede 20 lerden 70 lere gelmiş bir hissenin bu hareketlerini kısa vadede normal karşılamak lazım. Ama uzun vadede sn Acamsahin hedeflerini mantıklı görüyorum. Yeni hastanemiz 2025 sonu devreye girecek, bekleyip görelim hayırlı kazançlar dilerim. Tşk.., Syg.
    6 Aydır heryerde aynı muhabbet çok sıktı artık. Tamam gittiyse gitti ee sonuç 6 aydır aynı fiyat geriye dönük son 1 yıla bakılınca yeni halka arzlardan şu an belki de en az kazandırandır Yılların Mpark aynı oranda gitmiş zaten.

Sayfa 123/134 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •