Sayfa 9/136 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 65 - 72 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    37 milyon $'a bedavaya satılmış.
    Şaşırdım.
    Satılalı 20 gün olmuş, haberimiz yok.
    Hisse.net'te tesadüfen gördüm.

Mavişehir'deki avm'leri içinde yıkım kararı alınmıştı.
    Güya depreme dayanıksız diye.

2.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    37 milyon $'a bedavaya satılmış.
    Şaşırdım.
    Satılalı 20 gün olmuş, haberimiz yok.
    Hisse.net'te tesadüfen gördüm.

Mavişehir'deki avm'leri içinde yıkım kararı alınmıştı.
    Güya depreme dayanıksız diye.
    30.5 milyon dolar diye biliyorum.
    25 dönüm arsa dev bir AVM otel olarak kullanılan bir 25 katlı 305 odalı otel..
    Orada arsanın dönümü gelen turizm bölgesi imarı ile 5 e katlandı bir iki ayda..
    Ve dönümü 100 milyon lira civarında dediğim gibi şu an istese 5 katına 150 milyon dolara satarlar..
    Ancak hastane dönüşümünde gelecek devlet tesvikleride yaklaşık satın alma bedelinden cok cok daha fazlası olacak.
    Yıl sonu güzel bir kar gelecek 1.750 milyar ortalama ve gecen hafta devlet muayene ücretlerine % 50 zam yaptı faaliyet gelirleri de cok artacaktır.
    2 Milyar Dolar

3. Bu rakama (30 milyon dolara) o otel ve avm nasıl alınmış hayret içindeyim. O otelde kalmışlığım var. Lebi derya deniz ve körfez manzaralı. Bedavaya alınmış resmen

Lokasyonu 10 numara

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    30.5 milyon dolar diye biliyorum.
    25 dönüm arsa dev bir AVM otel olarak kullanılan bir 25 katlı 305 odalı otel..
    Orada arsanın dönümü gelen turizm bölgesi imarı ile 5 e katlandı bir iki ayda..
    Ve dönümü 100 milyon lira civarında dediğim gibi şu an istese 5 katına 150 milyon dolara satarlar..
    Ancak hastane dönüşümünde gelecek devlet tesvikleride yaklaşık satın alma bedelinden cok cok daha fazlası olacak.
    Yıl sonu güzel bir kar gelecek 1.750 milyar ortalama ve gecen hafta devlet muayene ücretlerine % 50 zam yaptı faaliyet gelirleri de cok artacaktır.
    Devletin olsa peşkeş çekmişler derdim ama.
    Hangi enayi bu fiyata satar ya.
    Gerçi adam öldü.
    Mirasçısı satmış.

Balçova'da uyduruk, 30-40 yaşında apartman dairelerine 7-8 milyon TL istiyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Devletin olsa peşkeş çekmişler derdim ama.
    Hangi enayi bu fiyata satar ya.
    Gerçi adam öldü.
    Mirasçısı satmış.

Balçova'da uyduruk, 30-40 yaşında apartman dairelerine 7-8 milyon TL istiyorlar.
    Birde manal koyu üzümcü adası diye arastırın..
    Buca üniversitenin dibindeki 200 daire 23 dükkanlık projeye bakın...
    Üniversinin kampüsüne bakın
    Ama bunlar önemli değil..
    AVM nin bir bölümü hastane olmayacak anladığım kadarıyla saglık malzemesi ekipmanları cihazları satılacak bu alan için Türkiye yılda 20 milyar dolar civarında harcama yapıyor bu cok degerli büyük fırsatlar barındıran bir alan ve tabiki saglık ve yaslı ile Medical turızm de tesvikler müthiş..
    Birde kendi elektriğini kendisi üretiyor fazlasını da satıyor elektrik severler içinde bir alanı var.
    Dediğim gibi yıl sonu en az 120 lirayı hak eden bir bilanço bekliyorum sonrasında patron Pegasus gibi bir havayolu şirketi mi kurar satın mı alır bilemiyorum ama kişi bası 1000 dolar ulasım tesviği havayolu şirketi bile kurdurur.

Bol kazançlar arkadaslar daha bir sürü şey var ilginç şekilde patronun el atığı hurda teneke altın olmuş umarım hisseside borta vadede bize 40 kat 100 kat kazandırır.
    2 Milyar Dolar

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Uzun süredir izliyordum ve bugün
    355 lira hedefimle portföyüme ekliyorum.
    Adelden sonraki en iyi gelecek vaad eden bilançosu var. Yıl sonu tahminime göre 1.5 ila 2.2 milyar TL kar acıklayabilir.
    Savunma sanayinden daha fazla büyüme ve gelişmeye acık bir sektör haline gelmiş saglık sektörü..
    Adel segyo ve TNZPT güçlü bir portföy en gelecek vaad eden şirketler ..

Bol kazançlar dilerim
    Adele kardeş mi gelmis..Yerimizi alip 355 i beklemek boynumuza borc olsun..Analizlerinizin şasmadigini her defasinda tecrube ettik.. kiminden yararlandik kimine yok canim dedik.. Yetisip aldik burdan da ..355 i bekleyebilirmiyiz bilmiyorum ama 155 e kadar bu temel verileriniz bize ışık olacak yol boyunca ..adelimize kardeş edecegiz tınaztepeyi👍✌️

7. Anlaşıldı neden bu kadar ucuza alındığı. Önceki sahibi yani mirasçı damat zor durumdaymış. İcralık bile olmuş.

Tınaztepe hastaneside bu durumu muhteşem bi fırsata dönüştürmüş. Tek kelime ile harika bir iş yapmış bence.

https://m.yeniakit.com.tr/haber/unlu...i-1779834.html

https://www.turizmguncel.com/haber/e...r-tlye-satildi

https://www.egedesonsoz.com/haber/Iz...-satis/1154476

Not: satın alınan bina balçovada ki sapa sağlam yeni bir bina
    Haberde ki depreme dayanıksız denilen avm mavişehirde

8. Sn.Acemşah, Buca 1+1 daireleri Ege park satış sözleşmesine takas yoluyla verildiğini biliyorum.

Bir de net kar rakamını somutlaştırırmısınız 6 ay 1.5 milyar TL kar edecek demişsiniz.

Sayfa 9/136 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •