Sayfa 118/134 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon
Arama sonucu : 1067 madde; 937 - 944 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,032
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Dikkatle bekliyoruz bilançoyu bakalım el yaman bey mi 1 milyar üstü gelirse öp basina

Bilançoda 1 milyar civarı kar olsaydı...şuan hisse fiyatı 100 tl üzerinde olurdu...Hal bu ki hisse aşağı düşme eğiliminde
    ve gelecek bilançoyu satıyorlar gibi görünüyor...

Yine de umudunuzu kırmak istemem....inşallah iyi gelir...

3.  Alıntı Originally Posted by Altay Yazıyı Oku
    Bilançoda 1 milyar civarı kar olsaydı...şuan hisse fiyatı 100 tl üzerinde olurdu...Hal bu ki hisse aşağı düşme eğiliminde
    ve gelecek bilançoyu satıyorlar gibi görünüyor...

Yine de umudunuzu kırmak istemem....inşallah iyi gelir...

9 aylık bilançoda 203 milyon olan karın 12 aylık bilançoda 1 milyar gelmesini beklemek bu ortamda hayal değilmi.
    ne dersiniz.

4. Son zamanlarda yoğun iş takviminden dolayı burayı ihmal ettik. Seçimler bitti, Enflasyonun %70 ler mertebelerine dayandığı banka faizlerinin de %55 ortalamasında olduğu bir dönemde borsada yol almak bir hissede kalabilmek oldukça zor.
    Borsa hayatımın 10 yıl önce derin bir değişikliğe gittim;

Ne olursa olsun plana sadık kal! Bununda büyük zenginliklerini elde ettim. Örneğin Yataşta iken 15 temmuz darbe girişimde yhakalandım tam 1 hafta taban tabana dayandım her gün taban olacağını bilsemde ekstralarla da 1 liradan 2 liradan aldım. 12 ay sonra Yataş 41 liraydı. Sonrasında Asuzuda da benzer olaylar ve Adelde 8 liradan 800 liraya giden sabri gösterdim ki ADELde halen daha sabır göstermeye devam ediyoruz Çünkü biliyoruz ki dönüşüm henüz tamamlanmadı ve Adelin cep telefonu bilgisayar yazıcı akıllı tahta tablet de satan bir dönüşümü ve zenginlikleri sunacağını biliyoruz.

Tınaztepe Sağlık ve Turizm Holdingde de7-8 aydır yerinde saysakta Sabır göstermeye devam ediyorum çünkü büyük zenginlikleri sunacak, yerinde saymaktan hızlıca koşacak bir büyük dönüşümün başındayız. Türkiye'de milyon kişi başına 18 hastanenin ve 1000 kişiye 3 yatak düştüğü ortamda ve özellikle sağlık turizm ile sağlık cihaz ve ekipmanları sektöründe Türkiye ve Dünyada söz sahibi olabilecek Lider bir Sağlık Holding olacağını biliyoruz, bunu sadece sizler değil büyük büyük paraları olanlarda biliyor ve sabırları zorlayarak hisseleri çılgınca topluyorlar...
    Velhasıl seçimler enflasyon faizler dolar ne varsa engellere dahil, en büyük silahınız sabrınızdır! Sabırlı olanların büyük kazançlara kavuşacaklarını Tınaztepenin dünya çapında bir üniversite bir turizm bir sağlık holding olacağını hep birlikte izleyeceğiz!

Bol kazançlar dilerim!
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Sıfırdan dönerse ve ivme hızlı olursa bu manipülatif bir hareket olur. Ama -0,5, -1 bandından sıyırarak dönerse, teknik açıdan daha kalıcı bir fiyatlama karşımıza çıkabilir. Sanki daha bir süre yatayda kalacak gibi geliyor bana.
    -0,5 den dönen trix candır. 20 gün yatayda bırakıp, dondurma yalattılar. Teknik takip yapacaksanız, trix pek yanıltmaz. Dönüşün teyidi de gerekir. 66,70 üzerinde kaldığı sürece ilk hedefi zirvesidir. Gerisi bitez donudurmacısına kalmış.

6. 77 zirvesini geçtiği takdirde teknik olarak yeni zirve hedefi 100 olacaktır. Bu hareket sert olabilir, üzücü sonuçlar doğurabilir.

Temkinli olmak gerekir.

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Son zamanlarda yoğun iş takviminden dolayı burayı ihmal ettik. Seçimler bitti, Enflasyonun %70 ler mertebelerine dayandığı banka faizlerinin de %55 ortalamasında olduğu bir dönemde borsada yol almak bir hissede kalabilmek oldukça zor.
    Borsa hayatımın 10 yıl önce derin bir değişikliğe gittim;

Ne olursa olsun plana sadık kal! Bununda büyük zenginliklerini elde ettim. Örneğin Yataşta iken 15 temmuz darbe girişimde yhakalandım tam 1 hafta taban tabana dayandım her gün taban olacağını bilsemde ekstralarla da 1 liradan 2 liradan aldım. 12 ay sonra Yataş 41 liraydı. Sonrasında Asuzuda da benzer olaylar ve Adelde 8 liradan 800 liraya giden sabri gösterdim ki ADELde halen daha sabır göstermeye devam ediyoruz Çünkü biliyoruz ki dönüşüm henüz tamamlanmadı ve Adelin cep telefonu bilgisayar yazıcı akıllı tahta tablet de satan bir dönüşümü ve zenginlikleri sunacağını biliyoruz.

Tınaztepe Sağlık ve Turizm Holdingde de7-8 aydır yerinde saysakta Sabır göstermeye devam ediyorum çünkü büyük zenginlikleri sunacak, yerinde saymaktan hızlıca koşacak bir büyük dönüşümün başındayız. Türkiye'de milyon kişi başına 18 hastanenin ve 1000 kişiye 3 yatak düştüğü ortamda ve özellikle sağlık turizm ile sağlık cihaz ve ekipmanları sektöründe Türkiye ve Dünyada söz sahibi olabilecek Lider bir Sağlık Holding olacağını biliyoruz, bunu sadece sizler değil büyük büyük paraları olanlarda biliyor ve sabırları zorlayarak hisseleri çılgınca topluyorlar...
    Velhasıl seçimler enflasyon faizler dolar ne varsa engellere dahil, en büyük silahınız sabrınızdır! Sabırlı olanların büyük kazançlara kavuşacaklarını Tınaztepenin dünya çapında bir üniversite bir turizm bir sağlık holding olacağını hep birlikte izleyeceğiz!

Bol kazançlar dilerim!
    Bu sabir olayı gerçekten çok zor. Sabri veren Allah kazancı da nasip eder inş. Bol kazançlar…

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Konuya ilişkin aşağıdaki açıklama Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) bülteninde yer aldı.

"Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret AŞ’nin, sermayesinin %100’üne sahip olduğu, halka açık olmayan Tınaztepe Balçova Yatırım Turizm AŞ’yi devralması suretiyle gerçekleştireceği kolaylaştırılmış usulde birleşme işlemine ilişkin olarak hazırlanan duyuru metnine Kurulumuzca onay verilmesi talebinin olumlu karşılanmasına karar verilmiştir. "

Sayfa 118/134 İlkİlk ... 1868108116117118119120128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •