Sayfa 120/134 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon
Arama sonucu : 1067 madde; 953 - 960 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. 1 milyar gelecek diyenlerden yorum bekjiyoruz.zannediyorum beklentinin altında bir rakam geldi.
    selamlar

2. 1 milyar olmadı ama Yinede güzel hayırlısı diyelim

3. 1 milyar olmasa 800 bin iyi rakam gibi, sayın Acemşah bilanço yu nasıl yorumlar acaba?

4. Beklediğim gibi değil...
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

5. Aslında satışlar çok artmamış. Ama bu satışa göre böyle bir kar (içinde ertelenmiş vergi filan yoksa) çok iyi bence.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Sayın arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun,

823 milyon kar açıklanmış, Gerçekten güzel para!
    ve bilanço detaylarına baktığımda özkaynaklar 1.320 milyar yükselerek 3.110 milyara ulaşmış. Şirketteki gayrimenkul, avm arsa, hastane, hotel, kira gelirleri vb gibi gelirleri daha da artmaya devam edecek.
    Şirketin sağlık hizmetlerindeki kazancıda büyümeye devam etmiş ve önümüzdeki dönem daha da büyüyecek.
    Önümüzdeki dönemde teknolojiye, medikal sağlık tesislerine ve personel eğitimine yönelik yapacağı yatırımlarla bu büyüme daha da perçinleşerek global hale gelecek.

Borsada şimdiye kadar gördüğüm en iyi bilanço ;ADEL'in ki idi ve ondan sonra Tınaztepe bilançosunun en iyi 2. bilanço olabilceğini söyledim netekimde Tınaztepe bunu başarabilmiş.

Biz 1 milyar civarında kar olabileceğini hep söyledik durduk ancak inandırıcı gelmedi vatandaşlara, piyasa buna inasaydı şimdi 100 üzerinde olurduk... Şimdi 823 milyon gelmiş ve gördüğüm kadarıyla da gelecekteki büyümelerin etkisi ile bu bilanço 227 lirayı hak ediyor.
    Ertelenmiş vergi ve şu torbalı hastane bileşmesinden 90 milyon eksi yansıması olmuş. Velhasıl Tınaztepe yeni yatırımlarla büyümeye devam edecek.

Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

7. Halen daha Buca AVM Rezidans projesinde 111 daire ve 24 dükkan kalması benim için süpriz oldu. Balçova park AVMOtel kompleksinin satın alımında bu projeden daire ve dükkanlardan bir kısmı paraya cevrilmişti.. Portföyde halen daha bu kadar kalması oldukça sevindirci.
    2 Milyar Dolar

8. Üstüne bir de bedelsiz gelirmi harika olur sayın Acemsah 5 yıl temmettu verecek yanlış hatırlamadıysam üzerine ne kadar temettu var

Sayfa 120/134 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •