Sayfa 58/134 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon
Arama sonucu : 1071 madde; 457 - 464 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. bu kağıt şu ortamda sigortamız oldu teşekkürler tınaztepe

2. Çaktırmadan cıkması en güzeli

3. Sağlıkta son durumu bir milletvekili özetlemiş ve neredeyse her şehirde durum böyle. Vatandaş sağlığı sıhhati özel hastanede bulmak zorunda; Ege bölgesinin En büyük özel sağlık kurumu olarak Tınaztepe'ye çok iş düşecek!

https://www.kocaeligazetesi.com.tr/h...cokmus-durumda

kamu hastaneleri çökmüş durumda

2 Milyar Dolar

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Bilançonun güzel gelebileceğini düşünüyorum.
    9 aylıkta saglık ürün ve hizmetlerine devletin yaptığı %50 zam etkisini gösterecektir.
    Devlet hastanelerinde uzman doktor krizi olduğu bu kapsamda emekli uzman doktorları geri cagırıyor ancak geri dönen yok.
    Devlet üniversitelerinin hastanaleri de ekipman cihaz malzeme vs sebeplerle zor durumdalar.
    Vatandaş sorunlar karşısında bulanıyor,
    İşte Tınaztepe de ege bölgesinin en büyük özel sağlık kuruluşu, AVM ve hotel kompleksi devreye girdiğinde bu liderlik pekişecektir.
    Tınaztepe üniversitesinden mezun olan doktorlar, doktor sıkıntısı varken müthiş bir insan kaynağı, bu imkan ve kaynağın iyi yönetilmesi lazım.
    9 aylıkta yine kar beklentim sihirli rakam olan 355 milyon liradır. Yeniden degerlemeden bir veya bir kaçı eklenirse bu 555 milyona revize olur. Esas büyük kar yıllıkta gelecek bence.
    Yıllıkta 1.5 ila 1.8 milyar arasında kar bekliyorum. Yıllıktaki oluşabilecek bu karda yeniden degerleme etkisi aşikar ancak bir sonraki yılda 1.5 - 2 milyar civarında karı faaliyetlerden bekliyorum.

9 aylıkta 355 milyon civarı kar hissenin 150 civarına hareketlenmesine neden olabilir

Bol kazançlar dilerim.
    Artık bilanço gelsin Bakalım 355 milyon mu yoksa 555 milyon mu kar olacak? Tahminlerimiz tutacak mı merak içindeyim.
    Tavan 74.700 lira umarım tavan olur ve bir an önce adil piyasa değer olan 150 liralar civarına gider.!
    2 Milyar Dolar

5. Büyük bir hasretle avmyi hastaneye dönüşüm haberini bekliyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Büyük bir hasretle avmyi hastaneye dönüşüm haberini bekliyoruz
    Kısa vadede 59 dan itibaren başlayan yükseliş yüzde 22-23 gibi bir artışla 72,65 ile günü kapattık. Karanlık oda da ciddi alımlar oldu. Birkez daha Acemşah üstadın eline emeğine sağlık..

7.  Alıntı Originally Posted by Kütahyalı Yazıyı Oku
    Kısa vadede 59 dan itibaren başlayan yükseliş yüzde 22-23 gibi bir artışla 72,65 ile günü kapattık. Karanlık oda da ciddi alımlar oldu. Birkez daha Acemşah üstadın eline emeğine sağlık..
    karalık odada ciddi alım yok.
    cuzi bir alım söz konusu .

8. Bilancosu iyi gelen şirketleri acayip çarptılar, tnztpnin bilancosu iyi gelecek ama bizede çarparlar diye korkuyorum

Sayfa 58/134 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •