Sayfa 72/133 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 1062 madde; 569 - 576 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

Katılıyorum, kazancınız bol olsun.
    Naçizane bir sorum var , borsada profosyenel olabilmenin tanımı sizce nedir.
    Ben profosyenel olabilmem gerekirken olamıyorum.
    Net bir neden olmadan endeksin azar azar eksi yazdığı dönemlerin sonunda , esaslı geri çekilmeler olduğunu defalarca yaşadığım halde. Bu dönemde satış yapmayı bir türlü beceremedim. Işık görmüş tavşan gibi kalakaldım.
    Sorum kendimle ilgili bu nedenledir , yanlış anlaşılma yayım.
    Kararlarinizda başarılarınız daha çok olsun.
     Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Benimle bir alakası yok, Biz aldık unuttuk, elinde küçük yatırımcının şümulünü bir kez kaybettirdiler... Serseri tavuk gibi vatandaş işlem yapmakta. . Borsa ciddi bir platform maalesef Türk vatandaşı en az Fatih terim kadar futbolu biliyor ve enaz Warren amca kadar da borsa bilgisi var. Yaklaşık 25 yıldır profosyonel olarak borsadayım daha öğrenecek çok şeyim var. Ama her zaamn kazandığımız metod olan iyi şirket şeçimi bir sürü araştırma ve sabır er ğeç meyvesini veriyor.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by eaydin2003 Yazıyı Oku
    Katılıyorum, kazancınız bol olsun.
    Naçizane bir sorum var , borsada profosyenel olabilmenin tanımı sizce nedir.
    Ben profosyenel olabilmem gerekirken olamıyorum.
    Net bir neden olmadan endeksin azar azar eksi yazdığı dönemlerin sonunda , esaslı geri çekilmeler olduğunu defalarca yaşadığım halde. Bu dönemde satış yapmayı bir türlü beceremedim. Işık görmüş tavşan gibi kalakaldım.
    Sorum kendimle ilgili bu nedenledir , yanlış anlaşılma yayım.
    Kararlarinizda başarılarınız daha çok olsun.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Proffosyonellik kavramı; sadece hisse senedi alıp satmakla kazanç ile ilgili değildir. Hizmet sunumundan gelir elde edilmesi ile alaklıdır.
    Esaslı geri çekilmeler sadece sizin değil proffosyonel yada büyük yatırımcı veya spekülatör herkesin sorunu...
    İşte bu sebeple borsa vadesi en az bir yıl olan yatırım araçlarından bende bu sorunu yenmek için şimdiki zamanla gelecek zaman arasında potansiyel fiyat farkı olabilecek, geri çekilmelerden etkilense de fırtına dindiğinde ayağa çabuk kalkıp koşabilecek, Alanında lider yada lider olmaya yakın tekelci rekabet piyasalarında olan, Global pazarlara açılmaya başlayan firmalara 2 ila 5 yıl arası yatırım yaparım. Netekim Adel böyle idi şimdi Tınaztepede böyle veya portföye yeni aldığım Pınar Sütte bu krıterler olmazsa olmazlardandır. Borsaya dolar bazlı bakmak gerektiğini düşünüyorum bu enflasyonist dönemlerde gecende bir arkadaş toınaztepe için pahalı dedi mesela bugün için bu verilerle oldukça haklı ancak 3-5 ay sonra en çok gelirin sağlandığı hizmet ihraçatının başlandığında euro ve dolar kazançları artığında oldukça ucuz kalacaktır.

Nerede bir sorun varsa orada kazanç fırsatı vardır; Sağlık sektöründe sorunlar çok büyük!!!!
    2 Milyar Dolar

3. Şunu da ekleyeyim biraz farklı düşünmek gerekiyor;
    Örneğin Adelde şunu hesapladım kendi giderlerimden; evde kullandığım çamaşır makinem 12 yıllık:
    Sadece kurşun kaleme harcadığım para çoçuğun ilk orta ve lisesi boyunca çamaşır makinesi maliyetine eşit.!
    Bu kırtasiye sadece kurşun kalemle kalmıyor silgisi cetveli sfteri boya kalemi vs vs... uzayıp gidiyor! hal böyle olunca da Adel'in sektöründe lider ve Çin mallarına karşı ayakta kalması hükümetin çin kırtasiye mallarını yasaklaması vb.. Adele primler yaptırdı ki daha çok yolu var.
    Tınaztepe özelinde de bugün devletin hastanelerden randevu almanızda büyük sorunlar var. Tanı koymak için cihazlarda sıra 1 yıl sonrasına veriliyor. doktorlar ülkeyi terk ediyor , yurtdışından da tedavi olmak için özel hastanelere akın var ve devlet bu özel hastane sektörünü kalkınmada öncelikli sektöre kanunlarla getirdi. Kalkınma planlarına aldı.
    Sağlık turizmi için atılım yapan en büyük değerde tınaztepe ve büyük şehirlerde turistleri saç ektirdiğini veya burun estetik yaptırdığını vs çok kolay anlayabiliyorsunuz. Büyük teşvikler var. Tınaztepe sağlık temalı üniversite kampüsüne sahip, Mevkii avrupalının hem gezmesine hem de tedavi olmasına imkan veren bir lokasyon, hükümet tınaztepenin sahibi olduğu gayrimenkuller için turizm imar planlarını bile onayaladı.. velhasıl bize düşen az sabır ile olayların ve paranın büyümesini izlemek..

Çok yazdım bugün ..bol kazançlar arkadaşlar!
    2 Milyar Dolar

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Şunu da ekleyeyim biraz farklı düşünmek gerekiyor;
    Örneğin Adelde şunu hesapladım kendi giderlerimden; evde kullandığım çamaşır makinem 12 yıllık:
    Sadece kurşun kaleme harcadığım para çoçuğun ilk orta ve lisesi boyunca çamaşır makinesi maliyetine eşit.!
    Bu kırtasiye sadece kurşun kalemle kalmıyor silgisi cetveli sfteri boya kalemi vs vs... uzayıp gidiyor! hal böyle olunca da Adel'in sektöründe lider ve Çin mallarına karşı ayakta kalması hükümetin çin kırtasiye mallarını yasaklaması vb.. Adele primler yaptırdı ki daha çok yolu var.
    Tınaztepe özelinde de bugün devletin hastanelerden randevu almanızda büyük sorunlar var. Tanı koymak için cihazlarda sıra 1 yıl sonrasına veriliyor. doktorlar ülkeyi terk ediyor , yurtdışından da tedavi olmak için özel hastanelere akın var ve devlet bu özel hastane sektörünü kalkınmada öncelikli sektöre kanunlarla getirdi. Kalkınma planlarına aldı.
    Sağlık turizmi için atılım yapan en büyük değerde tınaztepe ve büyük şehirlerde turistleri saç ektirdiğini veya burun estetik yaptırdığını vs çok kolay anlayabiliyorsunuz. Büyük teşvikler var. Tınaztepe sağlık temalı üniversite kampüsüne sahip, Mevkii avrupalının hem gezmesine hem de tedavi olmasına imkan veren bir lokasyon, hükümet tınaztepenin sahibi olduğu gayrimenkuller için turizm imar planlarını bile onayaladı.. velhasıl bize düşen az sabır ile olayların ve paranın büyümesini izlemek..

Çok yazdım bugün ..bol kazançlar arkadaşlar!
    Üstad şirket patronu nasıl bi adam peki.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Seiko299 Yazıyı Oku
    Üstad şirket patronu nasıl bi adam peki.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Araştırmalarımdan gördüğüm kadarıyla

Vatanına milletine hizmet etmeye çalışan bu uğurda servetini taşa toprağa değil de Türk Gençleri ve Halkın sağlığı için Üniversite kuran, Hastaneler kuran kurmaya devam eden, Yeşil dönüşüme inanan; güneş enerji santrali kurmakla çevreye saygılı, kadın eşitliğine inanan, üniversitesinden yeni mezun sağlıkılara iş vermekten çekinmeyen, fırsat eşitliğine inanan....
    Türk ekonomisini kalkındırmak amacıyla sağlık turizmi yatırımlarına milyar harcamaktan çekinmeyen, İzmir ve Ege Bölgesini kalkındırmaya çalışan
    Türk sermayesinin bir nebzesi olan şirketini Dünyanın en büyük sağlık devlerinden biri haline getirmeye çalışan malis muhlis türk evladı işte!

İşte alttaki linkte patronun Üniversitenin ilk kurulduğu zaman bir geçiçi bina tahsisine karşı haklı serzenişleri.. patron 700 tane daire almak varken arsayı satın alıp Türk gençleri türk Halkının sağlığı için Üniversite kurmuş...Bugün doktaorlar ülke dışına kaçarken bu ülkenin sağlığı için bu kadar büyük öngörüsü olan Bu adama Bence Madalya verilmesi Lazım!
    Patronun Tınaztepe Sağlık Grubunu dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri haline getireceğine inanıyorum.

https://www.egedesonsoz.com/haber/Ku...askinim/992225
    2 Milyar Dolar

6. Bugün Tınaztepe üniversitesinin bulunduğu yerde daireler 10 milyon -15 milyon arasında, Üniversite bizim varlıklarda değil ama Tınaztepe sağlık grubunun bir çarkı... bir paydaşı, bütünleyicisi .. bu sebeple de Tınaztepenin aslında ben şu zaman diliminde en az 100 lira üzerinde olmasını beklerdim
    2 Milyar Dolar

7. Daha bu sene başında 10,21 tl den halka arz edilen hisse an itibarı ile 57 tl.Ben şu an 100 tl olmasını beklerdim demekte ne oluyor?

Ben izmir deyim.Tınaztepe de daireler 10-15 milyon demek adam kandırmaktır en hafif tabiri ile.

Bu hisseyi almayı düşünen arkadaşlara söyleyeğim acemşah hep doğru hisseleri söylemiştir geçmiştede ama o söyledikten 5 sene sonra hareketlenir.Gidin gezin dolaşın paranızın varsa keyfini çıkartın 3 sene sonra gelin fiyat USD bazında buralarda olacaktır en iyi ihtimalle

8. Bugün günlerden Tavan olsun!
    2 Milyar Dolar

Sayfa 72/133 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •