Sayfa 130/134 İlkİlk ... 3080120128129130131132 ... SonSon
Arama sonucu : 1070 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Sabrın sonu selamet

2.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Rahat olun sadece izleyin
    İzlemeyip napacak millet aylardır sürünüyor yada kol kesip satacak ki takaslara bakınca ky artık pes etmiş satıyor. Kurtuluş yok zevk alın diyon yani millete

3. Acemşah hocam merhaba,
    foruma katkılarınız o kadar fazla ki ;Kap ta bile göremediğimiz bilgileri bizimle paylaşıyorsunuz. Emeğinize ve kaleminize sağlık.
    Geçmiş sayfalarda patentle ilgili başvuru vardı.
    Başvuru Numarası 2024/002131 Başvuru Tarihi 08.01.2024
    05.03.2024 05.03.2024 YAYIN KARARI

Başvurunuzun incelenmesi sonucunda ilan edilmesine karar verilmiş olup bu karara ilişkin yazımız tarafınıza gönderilmiştir/gönderilecektir. İlan tarihinden itibaren 3 ay (6769 sayılı Kanun kapsamında başvuru tarihi 10.01.2017 ve sonrası olan başvurular için 2 ay) içerisinde herhangi bir itiraz gelmemesi halinde başvurunuz tescil edilmek üzere belgelendirme servisine gönderilecek olup tescil ücretinin ödenmesi gerektiğine dair yazımız ilan süresinin bitiminden 1 ay sonra sonra tarafınıza gönderilecektir. İtiraz gelmesi halinde başvurunuz, 3 aylık (6769 sayılı Kanun kapsamında incelemesi yapılan başvurular için 2 aylık) ilan süresinin dolmasından sonra KHK''nın 8. maddesi / 6769 sayılı Kanunun 6. maddesi hükümleri çerçevesinde değerlendirilmek üzere itirazlar birimine gönderilecektir.
    Bu süreç kesinleşdimi .Kapta herhangi bir bildirim görmedim.
    Bilgilendirme yaparsanız çok memnun olurum.
    Sağlıklı ünler diliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by BLACKSTONE Yazıyı Oku
    Acemşah hocam merhaba,
    foruma katkılarınız o kadar fazla ki ;Kap ta bile göremediğimiz bilgileri bizimle paylaşıyorsunuz. Emeğinize ve kaleminize sağlık.

Başvurunuzun incelenmesi sonucunda ilan edilmesine karar verilmiş olup bu karara ilişkin yazımız tarafınıza gönderilmiştir/gönderilecektir. İlan tarihinden itibaren 3 ay (6769 sayılı Kanun kapsamında başvuru tarihi 10.01.2017 ve sonrası olan başvurular için 2 ay) içerisinde herhangi bir itiraz gelmemesi halinde başvurunuz tescil edilmek üzere belgelendirme servisine gönderilecek olup tescil ücretinin ödenmesi gerektiğine dair yazımız ilan süresinin bitiminden 1 ay sonra sonra tarafınıza gönderilecektir. İtiraz gelmesi halinde başvurunuz, 3 aylık (6769 sayılı Kanun kapsamında incelemesi yapılan başvurular için 2 aylık) ilan süresinin dolmasından sonra KHK''nın 8. maddesi / 6769 sayılı Kanunun 6. maddesi hükümleri çerçevesinde değerlendirilmek üzere itirazlar birimine gönderilecektir.
    Sağlıklı günler diliyorum.
    https://www.turkpatent.gov.tr/arasti...form=trademark

5. Sabrın sonu selamet, operasyon çocuklarının oyunları neye alamet…

6.  Alıntı Originally Posted by BLACKSTONE Yazıyı Oku
    Acemşah hocam merhaba,

Sağlıklı ünler diliyorum.

Böyle bir şeyi hatırlamıyorum, forumun hangi tarihli sayfasında paylaşılmış veya alıntı yaparak paylaşırsanız sevinirim bende hatırlamış olurum..!

Üniversite ayağında kanser vb ilaç çalışmaları mevcut zaten bunları, açık kaynaklara düşmüş haberlerden paylaştık lakin herhangi bir patent alındığı hakkında benim bir paylaşımım olmadı!
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    olaya sadece hastane, postane, sağlık turizmi olarak bakmıyoruz; tınaztepe sağlık grubu markası ile ilk sıradaki sadece "cerrahi, tıbbi, diş hekimliği ve veterinerlik için alet, cihaz ve mobilyalar." türkiye pazarı 50 milyar dolar civarında. Bu alanlardaki atılımlarımız bile aslen 355 ten çok daha fazla eder.

Tınaztepe sağlık grubu markamız hayırlı uğurlu olsun!

https://www.turkpatent.gov.tr/arasti...form=trademark

başvuru numarası 2024/002131 başvuru tarihi 08.01.2024
    tescil numarası - tescil tarihi -
    uluslararası tescil numarası - evrak numarası -
    marka ilan bülten tarihi - tescil yayın bülten tarihi -
    marka ilan bülten no - tescil yayın bülten no -
    koruma tarihi 08.01.2024 durumu -
    rüçhan bilgileri -
    nice sınıfları 10 / 34 / 35 / türü ticaret-hizmet
    marka adı tınaztepe sağlık grubu
    vekil bilgileri -
    -
    sahip bilgileri
    karar - karar gerekçesi -

mal ve hizmet bilgileri
    sınıf mal ve hizmetler
    10 cerrahi, tıbbi, diş hekimliği ve veterinerlik için alet, cihaz ve mobilyalar.
    10 yapay organlar ve protezler.
    10 tıbbi ortopedik malzemeler: Tıbbi korseler, ortopedik ayakkabılar, elastiki ve destekleyici bandajlar.
    10 ameliyathane giysileri ve steril örtüler.
    10 cinsel amaçlı aletler ve malzemeler.
    10 prezervatifler (kondom/kaput).
    10 tıbbi amaçlı bilezikler ve yüzükler, romatizma önleyici bileklikler ve yüzükler.
    10 biberonlar, biberon emzikleri, emzikler, bebekler için diş kaşıyıcılar.
    34 tütün, çiğneme tütünleri, sigaralar, purolar.
    34 değerli metalden olanlar da dahil olmak üzere, tütün içenlere mahsus malzemeler: Pipolar, puro ve sigara ağızlıkları, küllükler, tütün kutuları, sigara sarmak için aletleri, sigara kağıtları, nargileler, çakmaktaşları, çakmaklar, elektronik sigaralar ve bunlarla kullanılan kartuşlar.
    35 reklamcılık, pazarlama ve halkla ilişkiler ile ilgili hizmetler, ticari ve reklam amaçlı sergi ve fuarların organizasyonu hizmetleri, reklam amaçlı tasarım hizmetleri; alıcı ve satıcılar için online pazaryeri (internet sitesi) sağlama hizmetleri.
    35 iş yönetimi, idaresi ve bu konular ile ilgili danışmanlık, muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri, personel işe yerleştirme, işe alma, personel seçimi, personel temini hizmetleri, ithalat-ihracat acente hizmetleri, geçici personel görevlendirme ( başkası adına fatura yatırma, vergi yatırma, trafik işlemleri gibi iş takibi) hizmetleri.

Hocam 17.01.2024 tarihli yazınız. Marka başvurusu Türk patent değince yanlışmı ifade ettim .
    Saygılarımla

8.  Alıntı Originally Posted by BLACKSTONE Yazıyı Oku
    Hocam 17.01.2024 tarihli yazınız. Marka başvurusu Türk patent değince yanlışmı ifade ettim .
    Saygılarımla
    Evet şimdi hatırladım... Patent demeniz beni yanıltı. bu marka sadece, Patent biraz daha farklı dediğim gibi açık kaynaklarda tınaztepe üni. Tübitak destekli kanser ilaç araştırmaları devam ediyor, tabi kanserin ilaçını bulan tüm dünyada zengin olur.. Amerikan borsasında bile eli lily adlı şirket bir ilaç buluşu yaptı diye uzaya çıktı..!

Bu tür şeyler kapta yayımlanmaz, şirketlerin doğal yaşamlarına dair gelişmelerdir.!
    2 Milyar Dolar

Sayfa 130/134 İlkİlk ... 3080120128129130131132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •