Sayfa 114/133 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon
Arama sonucu : 1062 madde; 905 - 912 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    eğer 8797.54 seviyesi kırılırsa 8680.05 ile 8601.27 aralığı aktif hale gelebilir..
    kurunun arasında yaşta yanar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,999
    Levent Çakıroğlu: “Portföy optimizasyon çalışmalarımız devam ediyor."

Levent Çakıroğlu, Portföy optimizasyon çalışmalarımız kapsamında, Tat Gıda'nın Memişoğlu Grubu'na satışını 2024 yılının başında tamamladıkâ derken, mevcut yetkinlikleriyle rekabet avantajı sağlayabilecekleri yeni alanlarda ve yakın sektörlerde iş geliştirmeye önem verdiklerini aktardı. Çakıroğlu, sağlık hizmetlerinin teknolojiyle beraber dönüşüp büyüdüğüne dikkat çekerek şöyle konuştu: Pandemi döneminde ürettiğimiz mekanik ventilatör ve geliştirdiğimiz yüksek akışlı oksijen terapi cihazı vesilesiyle Koç Yaşa şirketimizi kurduk. Sağlık teknolojileri alanında faaliyet gösteren ve Koç Yaşa'nın da yüzde 100 hisselerine sahip olan Koç Medical BV şirketimiz, geçtiğimiz yıl Bıçakcılar isimli tıbbi cihaz şirketini satın alarak ürün gamını ve ihracat pazarlarını genişletti. Ayrıca, Antalya'da özel hastane işletmeciliği sektöründe faaliyet gösteren Kemer Medical Center"n yüzde 80'ini satın almak için imzaladığımız sözleşmenin de sağlık sektöründeki büyümemize katkıda bulunacağını düşünüyoruz.

https://www.koc.com.tr/medya-merkezi...ansal-sonuclar
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

bende müdümün hastasıyım. dün akşam mürdüme yazdım kapadım.az evvel açtığımda sarı kıs kıs gülüyordu..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. hissen geldi o zaman hayırlın olsun abi...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    hissen geldi o zaman hayırlın olsun abi...
    geldi bir süre sonrada gitti.. şimdi yeni bekliyorum.. bu arada pala da bana sürekli parmak sallıyor.. onu anlamadım... bir elde de beyaz mendil bekliyoruz.. sarı 64.24 önemli bir seviye .. yakın takıp etmek lazım.. endekste 8908.01 önemli.. adam olacak çocuk 8908.01 ve üzeri.... şimdilik bu seviyeye çarptık..

Son düzenleme : esozcan; 19-03-2024 saat: 17:29.

6. gelmesıne ve gıtmesıne sasırmadım..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    gelmesıne ve gıtmesıne sasırmadım..
    eyvallah... kazancın bol ve daim olsun...

not; haftalıkta 66.60 üzerinde kaldığı sürece yukarı olasılığını daha yüksek olacaktır..

Sayfa 114/133 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •