Sayfa 1/117 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 932 madde; 1 - 8 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Hayırlısı olsun.

Eşit dağıtım diye biliyorum ama izahname gelsin bakarız.

Tüm forumdaşların yeni yılı kutlu olsun.

Sağlık, Mutluluk, Huzur, Güven, Barış ve Bol Kazançlı bir yıl olması dileğiyle...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

3. İsminden pek anlaşılmıyor ama firma; İzmir'de 2 adet hastane(Tınaztepe Buca Hastanesi(113 yatak) & Tınaztepe Galen Bayraklı(110 yataklı-200 yatak kapasiteli) Hastanesi) ve 1 adet Tıp merkezinden(Tınaztepe Buca Tıp Merkezi(25 yatak)) oluşuyor.

https://tinaztepe.com/tr/yatirimci-iliskileri

Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. A.Ş.

Arz Tarihi :5-6 Ocak 2023

Eşit Dağıtım

28,000,000 Lot

Bist'te işlem yapmaya yetkili tüm banka ve yatırım kuruluşlarından başvuru yapılabilir.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

5.  Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. A.Ş.

Arz Tarihi :5-6 Ocak 2023

Eşit Dağıtım

28,000,000 Lot

Bist'te işlem yapmaya yetkili tüm banka ve yatırım kuruluşlarından başvuru yapılabilir.
    Arz fiyatı ne kadar?

6. arz fiyatı 10,21 tl

Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Arz fiyatı ne kadar?
    Güzel soru

İtibar puan hakkım açılsın itibar puanınızı göndereceğim... Bir sürü bilgi yaz, en önemlisini unut...

İbrahim Bey belirtmiş... 10,21 TL...

Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Güzel soru

İtibar puan hakkım açılsın itibar puanınızı göndereceğim... Bir sürü bilgi yaz, en önemlisini unut...

İbrahim Bey belirtmiş... 10,21 TL...
    Arz fiyatını yazmamış olmanın eksikliğini ek bilgi vererek telafi edeyim

Talep adedi ne göre değişiklik gösterecek olmakla birlikte yaklaşık 26-28 adet geleceğini düşünüyorum.

Sayfa 1/117 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •