Sayfa 44/132 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon
Arama sonucu : 1055 madde; 345 - 352 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Adam yazılanı yazdı..bundam sonra iş yatırımcı da..yeni bir haber vs olmadıkça aynı şeyleri yazmak anlamsız..

2.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Adam yazılanı yazdı..bundam sonra iş yatırımcı da..yeni bir haber vs olmadıkça aynı şeyleri yazmak anlamsız..
    Doğruyu söylemişsiniz, yakında kap haberleri gelir.

zaten Covid mi oldum bilmem 5 gündür gözlerimi bile acamadım, inanılmaz bir kötü bir şey. Bugün az kendime geldim.

Fena yapıyor. Parayı borsayı düşünmeyi bırakın kendinize sağlığınıza dikkat dikkat edin derim! Bu ortamda..!!!!!
    2 Milyar Dolar

3.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku

zaten Covid mi oldum bilmem 5 gündür gözlerimi bile acamadım, inanılmaz bir kötü bir şey. Bugün az kendime geldim.

Fena yapıyor. Parayı borsayı düşünmeyi bırakın kendinize sağlığınıza dikkat dikkat edin derim! Bu ortamda..!!!!!
    bende bir duyum paylaşmak istiyorum. sağlık bakanının bahsettiği varyantın yayılımının çok daha fazla olduğu, turizm dönemi bitmediği için açıklama yapmadıklarını duydum.ne kadar doğru yanlış zaman gösterecek.

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku

Geçmiş olsun sn Acemşah

5. Hisse oldukça hacimsiz, 70-80 milyon hacmi ancak yapıyoruz ki iki gün önce 47 milyon ile bitirdik günü sanırım. İyi bir yükseliş için daha kuvvetli hacimler yapmamız gerektiğini düşünüyorum

6.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    bende bir duyum paylaşmak istiyorum. sağlık bakanının bahsettiği varyantın yayılımının çok daha fazla olduğu, turizm dönemi bitmediği için açıklama yapmadıklarını duydum.ne kadar doğru yanlış zaman gösterecek.
    İnşallah gerçek değildir, sağlık en önemli şey.
    Ek olarak, böyle bir durumda 3-5 hisse gidebilir ancak borsanın geneli için oldukça kötü olur, çoğunluğun tek pozisyonu burada değildir muhtemelen ve bu maddi olarak da kayıp yaşamak demek. Ayrıca, sağlık turizmi için bizim yurtdışından gelecek insanlara ihtiyacımız var, öyle bir durumda pek kişinin de geleceğini zannetmiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    İnşallah gerçek değildir, sağlık en önemli şey.
    Ek olarak, böyle bir durumda 3-5 hisse gidebilir ancak borsanın geneli için oldukça kötü olur, çoğunluğun tek pozisyonu burada değildir muhtemelen ve bu maddi olarak da kayıp yaşamak demek. Ayrıca, sağlık turizmi için bizim yurtdışından gelecek insanlara ihtiyacımız var, öyle bir durumda pek kişinin de geleceğini zannetmiyorum.
    hiç şüphesiz kimse istemez.o günleri hatırlamak dahi istemiyorum.

8. Geçmiş olsun acemşah

Herhangi bir varyant vb ile kapanma işi artık çok zor hatta imkansıza yakın bunu zaten sağlık üst düzeyleri de söylüyor.

Covid sürecinde her yer kapalı iken Miami Florida tarafları hiçbir kapanma yapmamış bile örneğin..

Sayfa 44/132 İlkİlk ... 3442434445465494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •