Sayfa 125/134 İlkİlk ... 2575115123124125126127 ... SonSon
Arama sonucu : 1066 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. O Ç ları sanatlarına devam ediyor bu endekste dahi utanmıyor

2. hep destek tam destek...devam..!
    2 Milyar Dolar

3. Sayın acemşah tamam biz destek atalım da patron efendi satıyor buna ne demeli? Ekim ayından beri taşıyorum LKMNH 38 TL ,MPARK 140 TL, TRILC 11 TL ,bizim şerefli 60 TL fiyatlarda idi diğerleri nerelere gitti �� TNZTP şereflisi hâlâ 60 larda kıvranıyor utanmadan tam da yükselmeye başlayan, grafiği ala dönen tahtaya güya piyasa yapıcılığı kapsamında satış yapıyor. Yazıklar olsun...

4.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Çok büyük yatırımcıların hisse toplamasıyla sığ hale geldi. o sebeple bu piyasa yapıcılığı işlemleri sağlıklıdır. Kısa vadedeki alım satımlardan ziyade uzun vadeyi odak almak gerekli.
    Bu sığlığın bir çaresi de bedelsiz sermaye artışıdır. Kim bilir kısmet!
    Büyük yatırımcılar hisse toplasalar tahtayı sürükleyip götürürlerdi.Bu şerefli şahsiyetlilerin gözü garibanın aldığı (1-2) bin lotlarda versinlerde götürelim derdindeler. Bendeki lotları nah alırlar....

5.  Alıntı Originally Posted by m.gers Yazıyı Oku
    Sayın acemşah tamam biz destek atalım da patron efendi satıyor buna ne demeli? Ekim ayından beri taşıyorum LKMNH 38 TL ,MPARK 140 TL, TRILC 11 TL ,bizim şerefli 60 TL fiyatlarda idi diğerleri nerelere gitti �� TNZTP şereflisi hâlâ 60 larda kıvranıyor utanmadan tam da yükselmeye başlayan, grafiği ala dönen tahtaya güya piyasa yapıcılığı kapsamında satış yapıyor. Yazıklar olsun...

Kim satar kim alır bilemem ancak, bu fiyatlardan patronun hisse sattığını sanmıyorum. Bir iki gündür birileri spekülatif işlemlerle fiyatı aşağı doğru sürme peşinde ancak ellerindeki lotlar bitti gibi duruyor, akşam üzeri tavan olursa şaşırmam!.
    2 Milyar Dolar

6. Heee az kalsın tavan oluyoruz sormayın

7.  Alıntı Originally Posted by m.gers Yazıyı Oku
    Sayın acemşah tamam biz destek atalım da patron efendi satıyor buna ne demeli? Ekim ayından beri taşıyorum LKMNH 38 TL ,MPARK 140 TL, TRILC 11 TL ,bizim şerefli 60 TL fiyatlarda idi diğerleri nerelere gitti �� TNZTP şereflisi hâlâ 60 larda kıvranıyor utanmadan tam da yükselmeye başlayan, grafiği ala dönen tahtaya güya piyasa yapıcılığı kapsamında satış yapıyor. Yazıklar olsun...
    Aynısını 7 aydır yapıyorlar ilk 75 gördüğünde Piramit bir satışa geçti neredeyse 2 milyon lot sttı o zamanlar Tapdi yatırım ilişkilerine mail attım " bu nasıl şey, piyasa yapıcı mı bozucu mu aracı kurumunuz diye ve bir kaç soru sordum" sonuç adamlar cevap bile yazmadı gerisini siz düşünün artık şirket kimlere emanet

8.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Kim satar kim alır bilemem ancak, bu fiyatlardan patronun hisse sattığını sanmıyorum. Bir iki gündür birileri spekülatif işlemlerle fiyatı aşağı doğru sürme peşinde ancak ellerindeki lotlar bitti gibi duruyor, akşam üzeri tavan olursa şaşırmam!.
    Tamam dalgandasın ama milletle alay etme bari ayıp yok tavan olavakmış falan. Birde patronun sattığını sanmam diyorsun hiç takasta mı takip etmiyorsun? Kap haberinde görüyoruz Piramitin nasıl işlemler yaptığını.

Sayfa 125/134 İlkİlk ... 2575115123124125126127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •