Sayfa 124/134 İlkİlk ... 2474114122123124125126 ... SonSon
Arama sonucu : 1066 madde; 985 - 992 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Çok büyük yatırımcıların hisse toplamasıyla sığ hale geldi. o sebeple bu piyasa yapıcılığı işlemleri sağlıklıdır. Kısa vadedeki alım satımlardan ziyade uzun vadeyi odak almak gerekli.
    Bu sığlığın bir çaresi de bedelsiz sermaye artışıdır. Kim bilir kısmet!
    Peki kimmiş bu büyük yatırımcılar aylardır toplamasına rağmen hisse bu haldeyse Son 6 ayda ki hareketlere bakarsak citi de patrona işlem yapıyor yani piramit ile beraber en az 10 milyon lot zaten patronda. Yüzde 10-15 aralığında al gülüm ver gülüm en az 3-4 defa aynı hareketi yapıp parayı katladılar zaten. Bize geçmiş olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Birma Yazıyı Oku
    Çok iyi bir oyun sergilendi milyar üstü bilanço haberi pompalandı beklenti yaratıldı mal dağıtıldı yukarıdan bas aşağı getir 60-50 aralığına geri topla operasyonu yürütür
    Emin ol milyar değil 2 milyar da gelse birşey değişmezdi senaryo ne ise o uygulanıyor zaten.

3. Malın nerdeyse %80 ne sahip olan operasyon çocuklarının keyfi böyle istiyor

4. Bugün hacmin bu kadar fazla olmasının sebebi patron diye düşünüyorum. Kalkıpta şu aralıktan şu kadar lot sattım, bu aralıktan şu kadar aldım dersen bende dahil olmak üzere tahtadaki yatırımcı da al-sat yapmaya başladı.Patron bilerek tahtayı ezmeye başladı.Demek oluyor ki ya mal kaptırdılar yada hareket zamanı yaklaştı ne kopara bilirsek diye moral bozmaya çalışıyorlar..

5. Operasyon çocuklarının 60 yolculuğunun başladığı dün yazmıştım

6. Şerefli TNZTP yöneticileri pay alımı nasıl yapılıyormuş MPARK yöneticilerinin yaptıklarını izleyin adamlık öğrenin..

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    988
     Alıntı Originally Posted by Birma Yazıyı Oku
    Operasyon çocuklarının 60 yolculuğunun başladığı dün yazmıştım
    Eklemeye devam o zaman.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Piyasa yapıcılığı işlemleri kapsamda malı kucağa vererek 50-60 bandına getirme çalışması devam etmektedir 100 üzerini bekleyenleri biraz daha beklemeye davet ediyorum az sonra

Sayfa 124/134 İlkİlk ... 2474114122123124125126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •