Sayfa 18/137 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1091 madde; 137 - 144 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Adelde yatasta asuzuda maalt da daha birçok kağıdında erkenden atladık trenden ama bekleseymisim şimdi elazigin kebabinda değilde Dubai adalarında veya miamideydim 😃hemen sakin elestirmeyin köyüm cennet gibidir takilmaca 😘

2. Bizde acemşah ın yazılarını okudukça girdik bir miktar hayırlısı artık beş yılda ona katlarmı bekleyip görecez ömür yeterse

3. Bu sağlık turizmi ve estetikçi Dilan Polat olayı twitterde gündem oldu bu sebeple TNZPT almaya karar verdim . Umarım direkt tavan acmaz da azar azar toplarız !!!

4. Evet çok dikkat çekiyor gerçekten bende portföy e ekleme kararı aldım .ytd
    " Hedefine ulaşamadığında yapman gereken hedefe giden yolu değiştirmektir, hedeften vazgeçmek değil."

5.  Alıntı Originally Posted by Plan Yazıyı Oku
    Bu sağlık turizmi ve estetikçi Dilan Polat olayı twitterde gündem oldu bu sebeple TNZPT almaya karar verdim . Umarım direkt tavan acmaz da azar azar toplarız !!!
    Biraz mallanmıştik..Acemşahın devletin derin katlarinda ya eli ya gözü kulağı var galiba..OVP den de sağlik turizmi cikti..Artirmayi dusünuyorum tnztp yi..müthis bir sektör ..devletlilerimizin de can simidi artık!!

6. Selamlar,
    Bugün ben de bu hisseden aldım. Elinde olanlara bol kazançlar dilerim.

7. Aman Covid tekrar geri gelmesin, Şu an dahi hasta müşteri sıkıntısı yok, millet kapıda, kamuda randevu alınamıyor,
    Biz işte 25 katlı gökdelen otel avm ve inciraltı gayrimenkullerinin değerlenmesini, buraya yapılacak 10 milyar dolarlık yatırımları konuşalım..
    İşte 50 yıllık imar sorunu çözüldü, Artık devlet ve özel sağlık kuruluşları buraya dolarları yatıracak..!

https://www.yenibakis.com.tr/inciral...yuzde-99-bitti
    https://www.yenibakis.com.tr/inciral...yuzde-99-bitti
    2 Milyar Dolar

Sayfa 18/137 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •