Sayfa 86/134 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon
Arama sonucu : 1067 madde; 681 - 688 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    bunun garantisini paladan başkası veremez.. ancak ilk sınavı 75.40 ta....
    Şu an ne diyor pala ?

2.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    bunun garantisini paladan başkası veremez.. ancak ilk sınavı 75.40 ta....
    Pala sınıfta kaldı. Yazdık eksiyi oturdu yerine. Bu kadar beklentisi olanı kaldıramayan pala işi bıraksın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Pala sınıfta kaldı. Yazdık eksiyi oturdu yerine. Bu kadar beklentisi olanı kaldıramayan pala işi bıraksın.

Kaldıramayan PALA büyük ihtimalle şeker hastasıdır. Palaya tavsiyem TNZTP hastanesine giderek kendisini TNZTP doktorlarının şefkatli ellerine teslim etmesidir...

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    bunun garantisini paladan başkası veremez..
    senet düşünce kızacak suçlayacak biri aranmış... ancak pala, ben değilim

ben sadece hareket başlamada 15 dakıka önce bunun bilgisini verdim...

A bölgesi,(Beyaz 68.80 ile Pembe 73.75) bar, o bölgeye çıkmadan önce indikatörlerce belirlendi ve dün 74.00 seviyesini gördü ne palaymış beee kısaca al sat yapanlar için o seviye nokta atışı..

aşağıda görüldüğü gibi ben kısa vade de alın satım yapıyorum.. bir bilgiyi verdikten sonra da MÜSADE istedim... bu göndermeler niye..

'' ağam bu ne '' denmesin diye sadece al sat için 3 indikatörlük bir grafik gönderiyorum ve gidiyorum.. bu son mesajım.. alıntı ve gönderme yapılmadan, ve bu süreci hoş olmayan yerlere gitmeden sonlandıralım..

kazancınız bol ve daim olsun...

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    senet düşünce kızacak suçlayacak biri aranmış... ancak pala, ben değilim

ben sadece hareket başlamada 15 dakıka önce bunun bilgisini verdim...

A bölgesi,(Beyaz 68.80 ile Pembe 73.75) bar, o bölgeye çıkmadan önce indikatörlerce belirlendi ve dün 74.00 seviyesini gördü ne palaymış beee kısaca al sat yapanlar için o seviye nokta atışı..

aşağıda görüldüğü gibi ben kısa vade de alın satım yapıyorum.. bir bilgiyi verdikten sonra da MÜSADE istedim... bu göndermeler niye..

'' ağam bu ne '' denmesin diye sadece al sat için 3 indikatörlük bir grafik gönderiyorum ve gidiyorum.. bu son mesajım.. alıntı ve gönderme yapılmadan, ve bu süreci hoş olmayan yerlere gitmeden sonlandıralım..

kazancınız bol ve daim olsun...

Grafikler için teşekkürler. Ellerine, emeklerine sağlık.

Serzenişimiz size değil hocam. Biz asıl palaya gönderme yaptık. Günü gelen gidiyor. Bunun da gelir günü.

Bizi grafiksiz bırakmazsan memnun oluruz.

Selamlar.

6. Sayın Acemsah
    Amerika’nın 2 gündür Irak ve Suriye bombardıman yapması pazartesi bizi etkilermi

Alıntı Originally Posted by kiliTTasi Yazıyı Oku
    Grafikler için teşekkürler. Ellerine, emeklerine sağlık.
    Serzenişimiz size değil hocam. Biz asıl palaya gönderme yaptık. Günü gelen gidiyor. Bunun da gelir günü.
    Bizi grafiksiz bırakmazsan memnun oluruz. Selamlar.
    sn kiliTTasi ilgine teşekkür ederim.. sanırım burada bir çok üye uzun vadeli şilem yapıyor.. bu yüzden grafik göndermemem daha uygun olur..çok özel bir durum olursa özelden yazasın.. selamlar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Sayın Acemsah
    Amerika’nın 2 gündür Irak ve Suriye bombardıman yapması pazartesi bizi etkilermi
    Bahse konu durum Türkiye' nin lehinedir.
    Ancak bu konu sebebiyle piyasalarda olumsuz veya olumlu bir gelişme beklemiyorum.
    Merkez bankası başkanının görevinden affı ve yeni merkez bankası başkanının göreve gelmesi piyasalar üzerinde daha etkili olacaktır.
    Savaşlar salgın hastalıklar doğal afetler vb sağlık sektörünün gelirlerini artıran olaylardır.
    Doğal afetlerin en büyüğünü geçen yıl yaşadık binlerce vatandaşımız ebediyete intikal etti ülke ekonomisi şaştı 100 milyar dolarlık bir maliyet bugünlerde kendisini bir çok alanda gösteriyor.
    Ekonomik kriz üzerine yaşanan deprem devletin zorlanmasına yol açtı enflasyon ve dövizin bu denli yüksek olması özellikle eğitim ve sağlık alanında aksamalar başgösterdi.
    Devlet elinden geleni fazlasıyla yapmaya çalıştığı bir gercek lakin büyük kentlere yaşanan göç ile büyük kentlerde sağlık çöktü.
    Sağlıkta yaşanan enflasyon %140 dolayında en yeni devlet hastanelerinde bile sağlık tettikleri için 1 yıl 2 yıl ötesine randevu verildiğine dair haberler heryerde paylaşılıyor vatandaş çok pahalı olmasına rağmen çareyi özel hastanelerde arıyor el mecbur.
    Velhasıl enflasyonun genişlemeci etkisi bitti şimdi küçülme etkisi devreye giriyor bir çok sektör küçülecek bir çok şirket batacak işte özel sağlık şirketlerinden bazılarının da yıldızı parlayacak
    Tınaztepe sağlıkta en başta ...
    Artık kim satar kim alır bilemiyorum ancak artık 200 lerin üzerine gitme vaktidir.
    Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

Sayfa 86/134 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •