Sayfa 97/134 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon
Arama sonucu : 1066 madde; 769 - 776 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. Bilanço gelmedi evet bilanço ile beraberŞubat sonu 135 lira olur dedim, vatandaşı dökme derdinde işlemler olmakta.
    Yııllık bilançoda borsanın en iyi ikinci bilançosu olacak bence birincisi adel.
    Şirketin önümüzdeki 3 yılı büyüme ve yeni atılımlar içinde gececeğinden dolayı temettü vermesini beklemiyorum verirse de cüzzi olur. Ancak 3 yıl sonra bugünkü hisse fiyatı kadar temettü verebilme potansiyeli başlar.
    Nisan ayı ile beraber otel AVM kompleksinin hastane dönüşümü başlıyacak. Öte yandan Urla karantina adasının akp secim vaatlerinde sağlık turizmi adası dönüşümü de oldukça heyecan verici 330 dönümlük sağlık bakanlığına bağlı büyük bir adacık kara ile bağlantısı da var sayılır. Burada özel hastanelere sağlık yaşlı bakım merkezi alanı tahsisi önem arz edecek
    Bol kazançlar dilerim.
    Son düzenleme : acemşah; 25-02-2024 saat: 20:48.
    2 Milyar Dolar

2. temettü bence hiç önemli değil...hissenin fiyatına yansısın beklentiler gerisi boş..
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

3. Tam trade hissesi oldu. +%8’den eksi kapatır. Yatırım yapmayın bana diyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Yani 1 günde % 8 değerlenip yine aynı gün %7 geri çekilmesinin mantıklı bir açıklaması var mı, yoksa spekülatif hareketler mi bunlar. Cidden merak ediyorum.

5. Piramit aklı sıra korku veriyor ben satıyorum diye yemezler sağ cep sol cep sana 500 tl veririm anca

6. Hareketler gerçekten ilginç... patronun haberi olmadan bu tarz hareketler oldukça zor...yatırımcı bu tür kağıtlara gelmeye çekinir..dökme hareketi böyle olmaz..yazık...

7. Pis herifler. Tabiki onun dahilinde oluyor. Anlamadığım dudu abi bunda ne gördü de aldı🤦

8.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Bilanço gelmedi evet bilanço ile beraberŞubat sonu 135 lira olur dedim, vatandaşı dökme derdinde işlemler olmakta.
    Yııllık bilançoda borsanın en iyi ikinci bilançosu olacak bence birincisi adel.
    Şirketin önümüzdeki 3 yılı büyüme ve yeni atılımlar içinde gececeğinden dolayı temettü vermesini beklemiyorum verirse de cüzzi olur. Ancak 3 yıl sonra bugünkü hisse fiyatı kadar temettü verebilme potansiyeli başlar.
    Nisan ayı ile beraber otel AVM kompleksinin hastane dönüşümü başlıyacak. Öte yandan Urla karantina adasının akp secim vaatlerinde sağlık turizmi adası dönüşümü de oldukça heyecan verici 330 dönümlük sağlık bakanlığına bağlı büyük bir adacık kara ile bağlantısı da var sayılır. Burada özel hastanelere sağlık yaşlı bakım merkezi alanı tahsisi önem arz edecek
    Bol kazançlar dilerim.
    Peki, CHP İzmir Balçova Belediye Başkanı adayı Onur Yiğit kimdir

Onur Yiğit, İzmir Balçova'da birçok sağlık kuruluşunun kurucusu olarak tanınıyor. Ayrıca, sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren ASİSTANA ve Medifema Global şirketlerinde kurucu ve üst düzey yönetici olarak görev yaptı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...20se%C3%A7ildi.

Sayfa 97/134 İlkİlk ... 47879596979899107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •