Sayfa 104/134 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon
Arama sonucu : 1067 madde; 825 - 832 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,028
    Hastasiyiz
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2. Önemli olan burda sabretmek..Hastayız diyoruz,Yoğun bakımdan çıkıp bi servise çıkabilirsek, daha da iyi olacak...

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Hastasiyiz
    sn. DUDU bizi perişan etti bu haysiyetsizler. şöyle bir iki kelam etsende içimiz ferahlasa..

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Hastasiyiz
    Üstadım şirket hakkında kabaca bir araştırma yaptım forumun hepsini okudum bir tek izahname kaldı. Şubatın 22 sinden bu yana biriktirme usulü hergün ateş ederek yerimi alıyorum 100'e kadar biriktiririm sonra izlerim. Benim taktik böyle çalışıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by hafiz1864 Yazıyı Oku
    Takaslara bakan arkadaş varsa pazartesi günü yabancını sattığı 500 bin nereden çıktığını gören var mi
    Citi 150 bin lot kendisi satmış. Öğlen takaslarda gözükmüyordu şimdi güncellendi. Bofa nın sattığı 500 bin lot da citi nin malıymış. Toplam 650 bin lot satış. Geçen hafta topladığı lotu 1 günde satması gerçekten çok ilginç. Daha önce 2 milyon lotu yavaş yavaş 4 ayda satmıştı.

6.  Alıntı Originally Posted by urgent Yazıyı Oku
    Üstadım şirket hakkında kabaca bir araştırma yaptım forumun hepsini okudum bir tek izahname kaldı. Şubatın 22 sinden bu yana biriktirme usulü hergün ateş ederek yerimi alıyorum 100'e kadar biriktiririm sonra izlerim. Benim taktik böyle çalışıyor.
    Hocam, öğrendiğin bilgileri bize de özet geçseydiniz çok makbule geçerdi. Bizim de hafızamız tazelenirdi

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by urgent Yazıyı Oku
    100 den niye alıyon dayucuğum, 68 den almayanı dövüyorlar şu an

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,028
    Hastasiyiz
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 104/134 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri